Jít na revizi i přes krvácení?

luli16
20. srp 2022

Dobry den, byla jsem v 8 tt ZT, v pondělí jsem objednána na revizi dělohy, včera večer jsem začala trochu krvácet. Tak nevím jestli v pondělí do té nemocnice jít nebo jak se v takové situaci vůbec dal postupuje ?? Poradi někdo prosím ?

lencaa11
20. srp 2022

@luli16 zavolala bych do nemocnice když budete krvácet nechala bych tělo se stim vypořádat

susmevem
20. srp 2022

@luli16 ... byla jsem na revizi teď v pátek a bylo mi řečeno, že jestli se to do té doby "rozjede" samo, mám si dojet do nemocnice, jen ať mě zkouknou a bude se čekat, jak si stím tělo poradí samo...

vikysek0987
20. srp 2022

@luli16 Také mi bo řečeno,že je možné, že se do revize tělo o vše postará samo-v tom případě jet na kontrolu, jinak nástup na revizi.....

biciklissie
20. srp 2022

Je to fakt různé. Já při prvním ZT krvácela docela hodně (podle námahy) a nic samo neodešlo. A to až do 12 tt., to už byla revize. A u druhého ZT jsem krvácela méně, taky se samo nic neudálo. Bohužel krvácení nemusí znamenat nic. Je mi to líto. Záleží na vás. Já to chtěla mít vyřešené v nemocnici, ať už to uzavřu. Někdo zase chce nechat konat přírodu.

jana_zofie
20. srp 2022

@biciklissie taky jsem to tak mela. Krve jak z vola a nic.

sishina
20. srp 2022

Ahoj, já jsem před revizí také krvácela, ještě mě vzali na UTZ a plod byl stále na místě, takže revize proběhla. Ale já byla už v 11. týdnu. Určitě se v nemocnici zeptej, oni na tebe nejdřív mrknou.

rnika
20. srp 2022

Já to mam za sebou 3x.... 2x to tělo zvládlo samo, jednou jsem na revizi musela. Za mě lepší, když to tělo zvládne, ale pozor, kdyby bylo krvácení až moc silné nebo byly velké bolesti, tak ihned na kontrolu do nemocnice.