Revize dělohy, zamlklý potrat, sraženina krve. Máte zkušenost?

nixie23
3. led 2020

Zdravím Vás všechny...
17.12.2019 jsem podstoupila revizi dělohy po zamlklém potratu který byl v 9tt. Revize proběhla kdy mělo být 11tt. Po revizi jsem asi cca týden krvacela a týden spinila žádné bolesti žádné teploty nic. 2.1.2020 jsem byla na kontrole u své doktorky která zjistila že jsou tam pozůstatky a mám jít na revizi znova. Dnes 3.1.2020 jsem byla na příbramské nemocnici kde mi bylo řečeno že to vypadá na srazenina krve a a revizi dělat nechce že máme počkat až se dostaví menstruace a zda se dělohy vyčistí sama nebo ne. Pokud ne revize se v provede.
Mám ale problém jsem ve výpovědní lhůtě a zpět se mi tam už opravdu nechce. V praci zvedam konzervy pytle granulí atd na 12h smenach a odjíždím z Příbrami do Prahy a zase zpět což je cca 3h. Bojím se že by mohla srazenina krve prasknout? Máte s tímto někdo podobné nebo stejně zkušenosti? Myslíte že mne nechá doktorka doma?

Děkuji za odpovedi

barcachejn
3. led 2020

@nixie23 Nejsem bohuzel doktor ale myslim si ze srazenina krve prasknout nemuze.Ta bud odejde s MS a nebo jak rikaly ti ji zase vycisti. Nemyslim si ze by ti hrozilo neco spatneho co se tyka tveho zdravi jinak by podle toho postupovaly,ale zase na druhou stranu si myslim ze kdyz dr reknes ze se necitis dobre tak te do prace hnat nebude a neschopenku by ti dat mohla.Kazdopadne preji ti hodne stesti a zdravi at se to co nejdrive vyresi a at ti to odejde s MS a nemusis znovu na zakrok🍀

legelata
4. led 2020

@nixie23 Mam s tim opakovane zkusenosti. Da se pichnout i vypuzovaci injekce, ale mne to nikdy nepomohlo. Ani ta MS a vzdycky jsem musela na kyretaz. Urcite dbej na to, aby jsi byla "cista" protoze pokud tam nejake zbytky (rezidua" zustanou, hrozi srusty... Coz se stalo mne. Po revizi jsem mela trochu rezidua, rekli mi, ze to odejde a pak jsem mela srusty, takze nic neodeslo. Idealni je udelat hysteroskopickou revizi s kamerou, ale doktori to moc nedelaji, protoze je to drahe :(

Jinak primo tobe se nic stat nemuze, je to ale dulezite kvuli dalsim tehotenstvim.

evca_w
4. led 2020

Ja bych se toho nebala, co se prace a sebe samotne tyce, pravdepodone to odejde s dalsimi ms, ale hlidala bych si to.Take jsem tuhle srazeninu mela a odesla sama.Drzim palce, at je brzy vse OK🍀🍀🍀

nixie23
autor
4. led 2020

@legelata a myslíte že mě s tím doktorka nechá doma? Nechce se mi ukoncovat neschopenka a pk dávat novou od obvodaka... Do práce se mi kůly špatným vztahům už vracet nechce 🙄

legelata
4. led 2020

@nixie23 No ja nevidim duvod pro neschopenku. Ta srazenina ted nic neudela a vadit nebude. Bud to odejde s MS ci ti nedejboze za mesic budou delat revizi ci hysteroskopii, ale po tom se neschopenka nebere ne?

nixie23
autor
17. led 2020

Tak mne nechali doma. Až odmenstruuje jdu na kontrolu do nemocnice a tam se uvidí co bude dál. Bokud bude něco v nepořádku vezmou mne na čištění znova... Dnes jsem začala s MS takže v pondělí se objednávám na kontrolu snad se vše odplavi a ja nebudu muset na další zákrok 😪😪