Za jak dlouho přišla MS po revizi nebo revizi+potratu?

m4yu
13. říj 2014

AHoj holky mam dotaz jak dlouho prisla MS po potratu a byla ovu před MS??

veruska007
13. říj 2014

+/- za 5 týdnů. Ovu byla, ale snažení jsme nechali až po 1. MS.

nessik
13. říj 2014

Ahoj, tak předně je mi líto, že sis tím musela projít. Já za poslední 2 roky přišla o miminko 3x. Normální cykly mám 28-29 dní, ovulace obvykle 14-15 DC. Po potratu vždy u mě v tom cyklu ovulace byla, po prvním přišla 25 dní po revizi a cyklus trval 38 dní, po druhém přišla 24 dní po revizi a cyklus trval 37 dní a teď jsem o mimi přišla v srpnu, ovulace přišla 27 den po revizi a cyklus trval 40 dní. Dnes jsem 16 DC a čekám na druhou ovulaci, ale bohužel zatím nic, tak doufám, že se mi cykly moc nerozhází, protože opravdu mívám ovulaci 14-15 DC a tohle je na mě už moc dlouho, jinak vždy už ten druhý cyklus byl celkem ok, tak nevím, co se děje, jen se mi teda ještě stávalo, že jsem v cyklech po revizi před MS 2-3 dny špinila (jinak nešpiním a rovnou přijde MS), pak po třetím cyklu už ale bylo všechno jako dřív.

holubice.petra
13. říj 2014

Az po sestinedeli a po druhe az za osm tydnu a to diky vyvolavacce...

tiburcia
13. říj 2014

za 7 týdnů, pak už chodila pravidelně.

werunka21
13. říj 2014

Asi měsíc po revizi a podle "bolestí" v podbříšku si myslím, že i ovulace proběhla

klaaaara
18. říj 2014

Ahoj, asi tě nepotěším a v žádném případě tě nechci děsit. Já prodělala ZP v červenci/2013 a MS mi přišla přirozeně až v červnu/2014. Do té doby jen s vyvolávačkou. Nelekej se, nikdy jsem nikde neslyšela ani nečetla, že by se tohle stalo.
Přeji hodně štěstí a rychlé uzdravení.

irisie
30. říj 2014

Tak to jsem taky zvědavá kdy příjde. Na revizi jsem byla 10.10... ☹

rousse
30. říj 2014

Pokud byl cyklus před otěhotněním spontánní, tak by měla přijít sama, nejčastěji se uvádí těch 5 - 6 týdnů (proto také "šestinedělí"). Mě chodila plus mínus po 28 - 32 dnech, nikdy ne přesně na den, ale po revizi ZT přišla přesně jak hodinky po 5 týdnech na den... ovulace proběhla naprosto normálně (to mi potvrdila i dr. ultrazvukem) - tělo by se mělo automaticky znovu nastartovat...jen teda síla porevizní MS mi naprosto vyrazila dech - to jsem fakt nečekala takový hukot🙂

pettule
30. říj 2014

Irisie nezoufej 🙂. Přesně takhle jsem byla na revizi já. 10.10. to datum člověk fakt nezapomene :(. A téměř rok na to 8.10. se mi narodila holčička 🙂. Holky všem držím palečky.

ppetrac
16. lis 2014

Včera to byly čtyři týdny od potratu-porodu a ms nikde. Jen doufám, že přijde sama a nebudou problémy ještě s tímhle. Po první revizi jsem to dostala po 27 dnech! Do konce šestinedělí to nebudu řešit, pak jdu na kontrolu k dr., tak bych se když tak zeptala.