Ošetření růžovky/rosacey. Kde mi pomohou (Ostrava)?

janule1986
22. únor 2024

Poradíte prosím, na jaké pracoviště jít, kde mi opravdu pomohou s růžovkou, abych nebyla stále červená? ☹

kacinda
23. únor 2024

Ahoj, určitě zajdi na kožní. Mě na to předepsala mastičku. Nemůžu říct, že by to byl zázrak, ale lepší to je 🙂

janule1986
autor
23. únor 2024

@kacinda Jj, jasně. Nevyjádřila jsem se správně. Spíš jsem chtěla konkrétní pracoviště. Kožní vím 🙂. Jestli má třeba někdo zkušenost s nějakou klinikou. Mastičku mám, ale potřebovala bych spíš laserové ošetření. Krom zarudnutí mě trápí i pnutí a pálení ☹. Krém mi moc nepomáhá.

europa00
23. únor 2024

@janule1986 jdu teď v úterý na laser a fakt jsem zvědavá nemám to moc ale bekdY mi ty tváře zacervenaji

janule1986
autor
23. únor 2024

@europa00 A kam jste se objednala?

europa00
23. únor 2024

@janule1986 nový Jičín Beauty Neno tk nějak… ono snad zakezi odkud jste

janule1986
autor
23. únor 2024

@europa00 Beautypoint, noo, tak tam jsem shodou okolností byla a následně jsem byla celkem zklamaná :-/. Vzala mi jen několik žilek a efekt veskrze žádný ☹. Čekala jsem víc.

europa00
24. únor 2024

@janule1986 ahaaaa ty jo děkuji za info a čím ti zo vysvětlila ? Byla jsi to reklamovat ? A kolik jsi platila ?

janule1986
autor
24. únor 2024

@europa00 Myslím že 2.500,-, ale já byla rovnou v ten samý den odstraňovat i dva výrůstky ve tváři a to bylo dobrý. Navíc jsem pak doma zjistila, že jsem nedostala ani stvrzenku o platbě, takže by se to dost blbě prokazovalo :-/. Na místě mi to vůbec nedošlo, jak je člověk rozbolavělý a tak. Myšlenky jinde ☹. A navíc jsem pak byla dost červená po tom laseru. Že mi tam toho plno nechala, jsem přišla až doma při důkladnejším pohledu do zrcadla. Teď bych chtěla raději zkusit něco ve stylu, že mi natřou tvář krémem (jinak to celkem dost bolí) a přejíždí laserem celý obličej. Našla jsem propagační video Petry clinic. Ale ti mají pobočky jen Praha a Brno. Pořád přemýšlím, jestli tam kvůli tomu jet. Ideálně kdyby mi někdo řekl, že tohle dělají i někde v Ostravě 😀.

europa00
25. únor 2024

@janule1986 já mám asi to první stadium i tak mě to štve a hlavně ze přijdu v tom místě o pihy a ve finále mi nepomůže a ještě přijdu o pihy a budu fakt naštvaná jooo a o prachy 😀😀😀

janule1986
autor
26. únor 2024

@europa00 Dejte pak prosím vědět, zajímala by mě vaše zkušenost 😉. Já si původně myslela, že se mi budou věnovat, když jsem objednána, ale v čekárně bylo v podobnou dobu objednáno asi 5 ženských, přišlo mi to jako na běžícím pásu. Do 5 minut jsem byla venku :-/.

europa00
26. únor 2024

@janule1986 Ježíš kamarádka tam chodí a je spokojena tak už trnu teda