Oznámenie o narodení. Máte nápady?

miska22200
22. feb 2011

ahojte,čakam druhe babo a chcela by som tentokrat spravit nejake pekne oznamenie o narodeni...aj s otlačkou nožičky...mate nejake napady? a ako spravim otlačok? 😕

jasminet
22. feb 2011

@miska22200 netoxickou farbou? 🙂 moja mama posielala rodine ked sa nam natalka narodila kupene predtlacene pohladnice - oznamenie o narodeni dietatka, len sa tam dopisalo meno, miery, datum... bolo to mile 😉

miska22200
autor
22. feb 2011

@jasminet tu nič take nepredavaju,niečo čo sa da len dopisat 😒 ja žijem vtirolsku tak si chcem sama vyrobit v slovenčine a vnemčine

jasminet
22. feb 2011

@miska22200 a clovek by povedal, ze ked uz v bratislave nieco maju resp. v slovensku, tak to uz je naozaj vsade 😉
ja by som si potom vytlacila fotku babatka a poslala, na zadnu stranu mozes aj ten otlacok pridat... nech rodina rovno vidi s kym ma tu cest 😀
alebo v gymp-e sa daju robit krasne veci, ak mas cas sa s tym hrat a skusat 😉

miska22200
autor
22. feb 2011

@jasminet no ja tu žijem tak trocha v zapadakove 😒 tak preto...vo vzdialenejšich mestach možno maju, ale teraz pred porodom nechcem nikde dalej cestovat...

jasminet
22. feb 2011

@miska22200 jasne, chapem 😉

lucia.kl
22. feb 2011

odtačky odporúčam robiť prstovými farbami, sú netoxické, ľahko sa nanášajú a dajú sa zotrieť aj obyčajnými vlhčenými utierkami. len odporúčam babatku nožičku otláčať keď bude spať, ja som to mojim skúšala keď boli hore a teda vyšlo asi na 5 pokus, tak možno urobiť jeden odtlačok a potom ho kopírovať už na hotové oznámenie.....

natashkaa
22. feb 2011

ja odporucam urobit otlacky ako my KAKAOM!!! absolutne nezavadne najlepsie klasicke horke kakao zamiesat s vodou krasne to drzi maly ma dva roky a otlacok nozicky je na papiery stale ako zo vcera.
Prstove farby su suce urcite natom lepsie ako klasicke ale predsalen je to chemia. Tak malemu babatku by som to nedavala ale to je len moj nazor 😉

traktor
22. feb 2011

text môzes pouzit aj takyto..staci si vybrat , kuk http://www.thunderboyxpress.sk/oznamenia/ozname...

miska22200
autor
22. feb 2011

@traktor dakujem za texty,su pekne 😉
@lucia.kl ja som stymi prstovymi robila pri prvom ako ty ked bol hore,no katastrofa ,všetko špinave ,maly nervozny,otlačok žiadny pekny...ale mne ta farba nejak tažko zchadzala,zostala par dni trocha na nožičke a nakupelnom koberci navždy 😅
@natashkaa stym kakaom je to zaujimave,to som ešte nepočula 😕 možno vyskušam na staršom ako to funguje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre