Aký je pôrodník MUDr. Foltín Martin PhD.?

jargre
12. dec 2013

Ahojte baby, ja by som sa chcela spýtať na pôrodníka Foltína, Ja mám teraz úplne zlú gynekologičku a potrebujem ju zmeniť a hľadám normálneho gynekológa, ktorý ma aj odrodí. Ďakujem

lubbie
12. dec 2013

Ahoj, Martin Foltín je super. Aj vtipný 🙂) Mna odrodil. Je velmi profesionálny, veci ti povie na rovinu, aj ake su rizika a tak. Je zástanca prirodzeného pôrodu, bude skúšat všetko, aby si rodila prirodzene...samozrejme ked nastanu komplikácie cisárskym. Myslím, že sa špecializuje na pôrodnú chirurgiu. Odrodí ťa v Ruzinove, tam má aj ordináciu. Ja som k nemu prešla neskôr, v 36 týždni...

gredy
2. jan 2014

Jednym slovom uzasny 🙂 presne ako pise Lubbie, je za prirodzeny porod bez epiduralu, vie upokojit a povzbudit, ak nevladzes myslim pri porode... 🙂 a ma zmysel pre humor... 🙂 porody (2) vdaka nemu boli jednym velkym zazitkom!!!! Vrele odporucam

adelaine
2. jan 2014

Mna tiez rodil, je profesional, sla som k nemu na zaklade odporucani, ma vela za sebou, ale ludsky mi nesadol, taky psi cumak, strohy...neviem to popisat, neosobny kontakt, pacientka je len kus...

werci89
27. mar 2019

Ahojte chcela som sa spýtať či keď ste mali zazmluvneného doktora Foltina oficiálne ste mu platili aj niečo pomimo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre