Prenatální poradna, Podolí 2020. Poradíte?

phantomek
24. srp 2020

Ahoj,
našla jsem diskuze, ale staršího data, takže by nebylo od věci to obnovit.
Jaká je vaše zkušenost z prenatalni poradny v Podoli? Čeká mě první návštěva, takže vůbec nevím.
V první řadě je obtížné najít tu recepci, kde se hlásí? Je někde v prvním patře, že? Případně mě nějak naveďte. 🙂
Jak dlouhé jsou čekací doby? Urychlí to, když si papíry ze stránek UPMD předvyplním nebo to zásadní vliv nemá? Jak probíhalo první vyšetření? Měly jste pokaždé stejného lékaře?

Přispěje čímkoliv, co vás napadne. Děkuji 🙂

veronisa
25. srp 2020

@phantomek ahoj 🙂 Vyjdete do prvního patra, schodiště vlevo od vchodu a opět se dáte doleva. Jste na místě 🙂 Tam se obvykle zařadíte do fronty. Mně osobně se osvědčilo přijít alespoň o 20 minut dříve, právě kvůli frontě, testu moči a tak. I když uvádějí, že čas objednání je časem příchodu - lékař vás přijímá později, pokud přijdete dřív, bývá to lepší... Ale záleží. Určitě mít s sebou ranní moč. Myslím, že se vším ostatním Vás už v klidu navedou. Spíš je dobré se sama informovat, aby člověk věděl na co se ptát atd... Mají toho hodně. Mně třeba nikdo neřekl, že se musím registrovat k porodu 🙂 Mnoho zdaru, zdraví a žádný stres přeji 🙂

lolam10
25. srp 2020

Najdete to v pohode.je to vedle kantýny.a ceka se tam ale to je v praze vsude.vemte si knizku a svačinu.vcera byla desne fronta v 9h,v 10h uz dobry.a chodi se k jinemu dr.(vetsinou).jinak se vse dozvíte na místě...

jane085
26. srp 2020

Chodila jsem tam do poradny při obou těhotenstvích a vždy mě sestřičky objednávaly na ten samý den a do stejné ambulance, tudíž i ke stejnému doktorovi. Jen pokud šel člověk třeba v jiný den, tak narazil na někoho jiného, nebo pokud byl třeba na sále nebo na kongresu.