Zoubky, 4 měsíce. Poradíte, prosím?

terezakubis
31. říj 2021

Ahoj maminky chtela jsem se touto cestou poradit zda se jedna o zoubky či ne .
Malému budou za týden 4 měsíce a poslední tři dny je mrzuty hodně slinta stále si dává něco do pusinky . Doboudinky ku koukám ale opravdu nevím zda to jsou zoubky či ne . Proto vás prosím o rádi nebo spíše názor jak to bydlíte vy zkušené maminky . Předem moc dekuji .

mamikry
31. říj 2021

@terezakubis Ja z te fotky moc nepoznam, ale mozne to je. Nasemu malemu vylezly spodni jednicky chvilku po 4. mesici.

jjasmina
31. říj 2021

@terezakubis mě to nepřijde, měli sme dokonce až v 9mes

jako_mala_holka
31. říj 2021

Možné to je, naše malá měla taky první zuby kolem 4 měsíců

pampeliska1313
31. říj 2021

Tohle má syn taky, už aspoň měsíc, začal víc slintat, packy pořád v puse. ( má za pár dní čtyři měsíce) Pořád koukám, jestli to povyleze, ale zatím nic.:( (teď navíc v noci hrozně brečí, ale asi je to spíš spurt)

xcassiopea
31. říj 2021

zevnitř spodní dva trochu prosvítají, může to být rychlé, nebo i takto třeba měsíc než prořežou, ale jak se snaží kousat a slintá, tak se to chystá. Držím palce ať se vyspíte.

rejalin
31. říj 2021

Z té první fotky mi přijde, že rostou spodní. Vím, že některým dětem z terminovky rostly takto brzy. Ale můžou jen poporůstat, vykouknout mohou až za dlouho (a nebo také rychle 😁). Můžeš mu to zkusit mazat třeba Saloos olejíčkem, ale v podstatě dokud nebrečí nebo není extra mrzout, tak to nemusíš řešit 🙂

amazonkajanik
31. říj 2021

@terezakubis syn měl v tomto období taky náběh, ale první vylezl až v půl roce. Ale třeba brácha měl tři zuby už v měsíci a půl...

sussi0623
1. lis 2021

@terezakubis já myslím, že to je klidně možné. Má třeba i červenější tvářičky? U dcerky jsem o zubech vůbec nevěděla, chlapečkovi ale rostou hodně dlouho jeden za druhým a u něj to teda znát je 😁. Dáváme taková ta gelová zvířátka z lednice a také perorální roztok Camilia. Tak zkuste. Přeji brzké zklidnění,a ať ho to moc nebolí. Jsou to malí bobíci 😊