Doporučíte recepty na zdravé cukroví pro roční batole?

17. lis 2023

Ahoj!
Podelite se se mnou o osvedcene recepty na zdrave cukrovi pro rocni dite (14 mesicu)?
Diky!

1pomnenka
17. lis 2023

Stejný dotaz pod tebou pro 16m dítě, máš tam recepty. Já to neřešila, takhle malé děti si vzaly maximálně linecké. Nejedly ořechy ani čokoládu, nebyl důvod péct jim něco extra.

optimistic
17. lis 2023

Letos budu dělat Svatomartinské rohlíčky podle Markéty v troubě.

optimistic
17. lis 2023

@optimistic není to úplně extra bio celozrnné, ale jen trochu medu místo cukru a nám všem moc chutná.

autor
17. lis 2023

@1pomnenka jj, vyskocilo to na me az pote.
Prave ze budu pect klasicke cukrovi pro celou rodinu - je nas v baraku hodne, tak aby maly nezavidel a mohla mu vrznout neco, co muze bastit. Protoze by samozrejme strasne vriskal, kdyz by se starsi sourozenci pred nim cpali cukrovim a on by nemohl 🤣 A davat cerstvemu batoleti sadelky s lineckym, to nee 😄

autor
17. lis 2023

@pajusz diky! Samozrejme, ze jsem googlila, zajimal me vyzkouseny osvedceny recept od zkusenych maminek ☺️

janule0123
18. lis 2023

Mama v kuchyni bych brala jako vyzkoušený recepty… dej si její skupinu na fb a uvidíš fotky i komenty k těm jejich receptům co pekli pro svoje prcky… celkem používána… Já od ni jedu běžný recepty… ze sladkyho akorát ty sušenky, ale jedla to fakt jen malá a já teda 🤣když na to das ty razítka pro atraktivni vzhled …tak by to mohlo mít úspěch i u prcka .. pokud chceš něco zdravější

krisstina93
18. lis 2023

Já dávala to Linecké, pro mimina sem delala varku s menším množstvím cukru. Co je tam jinak špatného? Máslo, mouka, vejce a trocha marmelády, tu sem měla domácí od babicky.

autor
18. lis 2023

@krisstina93 jedno dve kolecka lineckeho jsou v pohode, ale malej je pazravec a to by mu nestacilo 😅 takze kdyz si my starsi dame neceho vic, tak at on muze taky a nesezere u toho kilo masla a cukru😀