Ozdoby a formy na torty z Číny

15. sep 2022

Ahojte dajte nápady aké ozdoby na torty prípade formy na pečenie objednávate z Číny? Napr z Ali ? Pozerám na formy pre Velvet tortu máte skúsenosť? Páčia sa mi aj rôzne zapichy do torty. A čo potravinárske farby? Tie radšej nie? Ďakujem moc keď niekto poradí a má skúsenosť odtiaľ objednať 🙂

lasona
15. sep 2022

Zapichy, malé ozdoby ešte fajn, ale farby a formy by som neriskoval...bohvie aký je tam materiál, a aké sú chemikálie

autor
15. sep 2022

@lasona to mi nenapadlo lebo pokukujem po silikónovej forme na torty a dosť veľa aj fotiek zákazníkov tam je. Ale fakt môže tam byť niečo zavadne, dakujem

lesana25
15. sep 2022

A odkiaľ si myslíš, že to majú slovenské obchody?

autor
15. sep 2022

@lesana25 tiež odtiaľ? Viem že značkové predajne ako Tescoma to odtiaľ nemá ale iné obchody možno aj stadial kto vie

petamich
15. sep 2022

moje dieta ma z Ali aj hracky a drziaky na cumle a co ja viem co - vsetko je to aj tak made in China 🙂 aj ta Tescoma, vyraba cast vyrobkov tam...vyrobky, ktore kupime na Slovensku a ich povod nepozname predsa nie su automaticky "lepsie" alebo z lepsich materialov, ano mozu byt, lebo mozu byt viac kontrolovane ale aj nemusia

domiklik
15. sep 2022

@lesana25 je rozdiel kúpiť čínsky sunt v EÚ, a objednať si čínsky sunt z Číny

liusa82
15. sep 2022

Ja tomu neverim že je to nejaký extra rozdiel ked kupiš made in china u nás a made in china priamo z činy😀 neverim že to u nás tito naši lajdaci nejak extra kontroluju šak tuto na slovensku pomaličky riadne nič nefunguje tak prečo by som mala veriť že je to nejaká poctivá kontrola.Papier znesie všetko.Vela ludi odtial toto nakupuje a zatial žijú🙂 to by bola vymretá už polka planéty.Vyskúšaj za to nič nedáš.Ja mám iba struhák na zeleninu odtial robi také pekné špirálky ale formy nemám

judar
15. sep 2022

Z Ciny hentake veci ako potravinarske farby teda nie kedze nema to normovu kontrolu, mne uprimne stacilo vidiet na fb prispevky zien co si z tadial objednali kozmetiku a potom museli utekat ku koznym s ekzemami a vyrazkami, jedna skusila aj farbu na vlasy a spalilo jej to hlavu az tak ze jej vlasy hufne vypadli