To neumím ani upéct buchtu?

saurek
25. říj 2022

Ahoj holky. Táhne mi na 30, peču a vařím často, a myslím, že už nejsem začátečník, ale! Jakmile peču něco sladkého z "mokré" složky (jogurt, kefír, jablečné/dýňové pyré) tak je ta buchta prostě taková ... nedodělaná, mokrá, tuhá. Prostě nikdy nenakyne tak, abych s mým výkonem byla spokojená. 😀 Třeba dneska, buchta z dýňového pyré. Posuďte sami na fotce. Držela jsem se receptu, všechny suroviny byly pokojové teploty, pekla jsem na 180 stupňů, 40 minut.
Co dělám blbě, poradíte? 🙏

lenkajan
25. říj 2022

@saurek Buchta/ dort můžou “spadnout”, když jsou špatně vmíchané bílky. Já je třeba vmíchávám pouze ručně, protože když to dělám robotem, i na malé otáčky, tak mi těsto spadne. Plus třeba u mojí trouby musím některé recepty péct na 170 místo 180, protože jinak výsledek není takový, jaký by měl být. Hlavně u vánočního pečiva. Chce to zkoušet😊

makovice88
25. říj 2022

Neporadim, ale deje se mi to taky. 😂 Nastesti manzel je fakt popelnice, takze ja cela nestastna co se mi to zase (ne)podarilo a mezitim je pul plechu pryc.

alice180
25. říj 2022

Já dávám nejdřív mokrý suroviny v jedné míse, sypké v druhé a pak postupně prisypavam do mokré suchou směs. Taky se mi osvědčilo kypřící prášek dávat až úplně naposledy. To jen říkám svoje tipy. 🙂

elesse
25. říj 2022

když je tam mokrá složka tohoto typu, tak ta buchta je prostě taková "mokřejší". Zároveň je nutné ji péct jinak než když tam nic takového není. Spadnout může i tím, že je nedopečená nebo rychle ochlazená...

levandule_k
25. říj 2022

Pokud je to těsto s kypřícim práškem, smíchat sypké suroviny zvlášť a mokré zvlášť, pak to zamíchat lehce opatrně dohromady a moc to s míchaním nepřehánět, kypřící prašek nemá rád míchaní v mokrém těstě, hned začne pracovat. Jestli se nepletu, říká se tomuto těstu lité. Trouba musí být důkladně prohřátá, možna ji zapnout třeba o 10 minut dřív než děláš běžně. Můžes si koupit teploměr, abys věděla na kolik peče. Já to nechávam v troubě déle než je v návodu.

Možná tam byla velká dávka dyní a bylo to moc težké, některé recepty si človek musí přizpůsobit.

Těsta třená, bílky šlehám v robotu, časově dle citu, pokud je v postupu utřete máslo s cukrem do pěny, tak zase používam robot a klidně šlehám 10 minut. Používám nabody od Flo z kucharkyprodceru.cz, vysvětleno detailně jak postupoovat a proč šlehat dlouho nebo kratce míchat.

levandule_k
25. říj 2022

Teda web se jmenuje kucharkaprodceru.cz

beruska97
25. říj 2022

Smichat nejdřív suché suroviny, k nim zamíchat ty mokré, ale nepřešlehat, fakt jen málo aby se to spojilo a dost. Takhle se mi zdrcávala buchta vždycky, od té doby co peču podle Kuchařky pro dceru tak se daří🙂

alice180
25. říj 2022

@levandule_k jo ta je super

vineta
25. říj 2022

Taky se vyplatí během pečení troubu zbytečně neotvírat, aby nespadla teplota (i s buchtou)

hezz17
25. říj 2022

Za me teda vysoka teplota. Radeji nizsi a dele

malinkata
25. říj 2022

Stalo se mi podobné teď o v. Pekla jsem kefirovku, ne poprvé. Tentokrát jsem jí pořádně šlehala a stejně. Byla nízká a tuhá. Pekla jsem jí synovi, bydlí s 2 kámošema a má jí rád, ale tohle jsem mu nemohla dát a taky nechápu proč. Vše, dle receptu. Buď to neumím s troubou nebo nevím, přitom bábovku, mramorovou, perník, ty mám vždy luxusní, kypre, ale tuhle ne a taky jsem z toho nešťastná. Je mi 42 a péču furt

gracinka7
25. říj 2022

@saurek není to třeba špatný recept? Mě se to nikdy nestalo a to nejsem mág v kuchyni.

camelinka
25. říj 2022

@saurek ...dokud jsi nemusela vyhryzávat 1cm vysoké "muffiny" z papirovýho košíčku,tak si v pohodě pekařka 😉👍

levandulovy_caj
25. říj 2022

Když dělám chlebíček z banánů, vždy je krásně nadýchaný, když dělám to stejné, ale z jablek je jak nevykynutý...

ckocka
26. říj 2022

Nevážím, míchám těsto na prasáka hned vše dohromady a přímo z lednice, peču ve staré plynové troubě. Používám dýňové, jablečné i hruškové pyré často úplně bez vajec. Je potřeba vychytat poměr surovin, moc se s tím dlouho nemíchat (dýně a banán fakt lepí), a péct pomalu.

kafr
26. říj 2022

Zásadní otázka: jakou máš troubu? Ne i to náhodou plyn🙈?

levandule_k
27. říj 2022

@ckocka Když jsem to dělala takhle na prasáka, vše dohromady rovnou z ledničky, tak to byla taková loterie, jestli se mi to zdrcne nebo to vykyne. Takže jsem skákala radostí metr vysoko, když jsem objevila postup smíchávání sypkých surovin zvlášť a zvlášť mokrých.

ckocka
27. říj 2022

@levandule_k Asi mám štěstí, ale víc fakt věřím tomu správnému odhadu konzistence těsta. Já při pečení i vaření recepty velice často upravuju podle toho co se zrovna musí spotřebovat, tak už jsem si tak nějak zvykla že experiment je vlastně běžná praxe.