Ako vás volá vaša polovička?

14. dec 2021

Zaujímajú ma originálne prezývky. Ďakujem

vladkabalazova
14. dec 2021

Tak napr. Cica mačička láska miláčik mňa môj volá ritka 😅

janai1
14. dec 2021

Piškótka 😂😂😂😂

lenkakravcova
14. dec 2021

Menom? 😀

jajo1
14. dec 2021

Dorotka

alexa21
14. dec 2021

Také tie klasické zdrobneninky ,ale čo ma vždy pobaví a prekvapivo vždy zareagujem je "Juzek"
Jozef po gorlasky😂používa to keď napríklad nepočujem alebo nevnímam čo hovorí..proste v rámci srandy
Tak vtedy zhukne ..hej,Juzek!!😂a ja sa fakt otočím🤷😂😂

dominushka23
14. dec 2021

ja som zlatino, alebo onéééé 🙈 ja ho zas volam tatino

20erika07
14. dec 2021

Lásko, mojo, maminka a ked chce srandovat tak krstna 😄

kitycat
14. dec 2021

Drzan drzy... A on mna tiez ☺️

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka_1998
14. dec 2021

Prďoch😂😂😂

damiana1992
14. dec 2021

Cigánka😅😅😅

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima1415
14. dec 2021

Keď ma nepočuje Chosé a keď ho chcem nasrať Jožo :D a ja som jeho Prdelka :D

dominushka23
14. dec 2021

@beata_k no ja mu vzdy poviem ze one sa vola Dominika 😀 ale tak po 13 rokoch mu to oslovenie prepacim ,pouzije ho naozaj vynimocne ,ale stane sa 😀

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelok
14. dec 2021

Za onych starych davnych cias anjelok 😉

mon29
14. dec 2021

Cipana, ja normalne som sa zarazila, ale my sa uz ani neoslovujeme🤣ide iba rovno veta😆🙈..ale ked si spomenieme tak zlatúšik🥰 to som ja a zlatino je on..

malinoismum
14. dec 2021

Viťo ja jeho Lojzi, alebo Tóno (inak sa voláme Veronika a Denis)

jana_eyre_2
14. dec 2021

My sme sa vždy oslovovali navzájom "moje".. neviem ako to vzniklo, ale inak neznášam Zlatko, pusinka a podobne prezývky to ani neskúšal namna našťastie.. inak ma volá maminka a ja jeho tatinko pred deťmi, alebo mi vraví mojím domácim menom - Dobruška.. som totiž Dobromíra, zdrobnelinou ma volali keď som bola malá a muž si to osvojil.. jeho rodina a kamaráti ma volajú Mirka..

vanda323
14. dec 2021

Ja môjho volám čokoláda 😄
On mňa menom alebo po našom rómsky dutka to znamená hlupucka

bellaregaca
14. dec 2021

Volá ma "žena"

vroni
14. dec 2021

Ja som väčšinou Dušička. A keď ho vytocim, tak ženská 🤣🤣🤣. Ja mu hovorím Vrabciatko. A ked ma vytoci, tak trdlo 🤷‍♀️

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luna379
14. dec 2021

Láska a mojo ❤️

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
14. dec 2021

Chrissi

kittykat22
14. dec 2021

ked trieskam dverami lebo sa ponahlam alebo som v strese a vsetko lieta, tak na mi hovori Viktor. To bolo meno naseho udrzbara v anglicku ktory so vsetkym pri praci trieskal. Ked mu robim napriek tak ma vola kurča. Lebo ked som bola mladsia a milsia tak ma volal kuriatko. Ked nonstop vzdycham ze mi nieco je, tak mi hovori dochodca. Potom sa s nim nebavim aspon 2 hodiny. A tak rozne ...

meryen167
14. dec 2021

Čerkutka u nás to je hrkalka pre malé deti

elementissa
14. dec 2021

Lásočka mi hovorí. A ja jemu Lásočko. Ja hovorím jeho meno len keď sa o ňom s niekým rozprávam. No nedá sa mu pekne povedať menom, tak ho nepouzivam :D my sme sa tak začali oslovovať úplne na začiatku vzťahu, ani neviem ako to vzniklo, myslím na základe nejakej českej pesničky, netuším ktorej... Možno Už mi lásko není 20 let... Neviem už naozaj. Ale chvíľku som ho oslovovala "lásko" a potom som začala "Lásočko" a on mne "Lasocka". Sme spolu skoro 7 rokov, nikdy sme sa inak neoslovili. Ešte keď ho straaaasne niečím vytocim, tak som "ženská" a on je Lásočko vždy, aj keď ma vytočí ;)

kacusik69
14. dec 2021

bubak (a pripadne obmeny - bubulak, bubacik atd.) 😁 zacal on, chytilo sa to vzajomne… alebo teda klasika, menom 🙂