Ako vás volá vaša polovička?

14. dec 2021

Zaujímajú ma originálne prezývky. Ďakujem

sima338
15. dec 2021

@lucka_1998 Jej a to ti nevadí? Lebo neznie to pekne...

drakvak
15. dec 2021

Väčšinou sa voláme navzájom Darling a manžel ma niekedy oslovuje “Láska môjho života” 😀 to keď ma začal volať mamka, tak som sa ohradila, nech ma tak nevolá, že svoju mamu má, tak toto si vymyslel 😉

lucka_1998
15. dec 2021

@sima338 to ja jeho tak volám😂😂

sense
15. dec 2021

Vola ma Bella alebo láska moja a keď sa po hádame tak menom, ja jeho amore a keď ma nahnevá tak menom

misulka1989
15. dec 2021

@alexa21 tak u nas muz presne v takych pripadoch, ked ho nevnimam a nereagujem na “zlato”, pouziva “Plagat” 😂 a vtedy sa vzdy otocim 😂

kamatopo
16. dec 2021

Mňa mamina. Ale musím to napísať ,papagáj od susedov na mňa vykrikuje ,,ritulka,, a to sa mi ľúbi viac👍😂😂😂

liligreg
16. dec 2021

@mon29 toto som minule spomínala ja manželovi (vo februári budeme spolu 16rokov, manželia budeme 7rokov), že on ma už vôbec neoslovuje, ak o mne hovorí s rodinou, tak povie Paulinka, rovnako, keď o mne hovorí s našimi kamošmi, tak povie Paulinka alebo žena a blablabla. Ja ho oslovujem menom, alebo vravím láska, zlatik, no najčastejšie mu už asi poviem ocko, lebo syn je pri nás/

Ale teda on ma už pekne dlho neoslovuje. Občas z neho vypadne maminka. Ale väčšinou rovno vetu spustí

lopka1313
16. dec 2021

Vola ma buba, ja jeho bubo. Je to mile 🙂 obcas mi poviem mojim menom (zdrobene) a obcas cudzim (kamoskynym, a tu svoju kamosku potom vola mojim, pletie sa mu to, od kedy sa pozname a smejeme sa na tom my obe aj jej muz), ale to ho aj ja nazvem inym menom :D a obcas vymysla este zdrobnelejsie zdrobnelinky mojho mena, na co vymyslam aj ja jeho, ktore on potom este viac zdrobnuje :D to su same ...nočička a ...lilililinko a tak :D

lopka1313
16. dec 2021

@sima338 mna moj obcas podobne, ze Prďolína :D ale to ked sa povie takym tym inym tonom a hlasom, tak to vies, ze to je s laskou 🙂

scorpionflower1
16. dec 2021

ušinesko(vzniklo to z uška) ked ho naštvem tak ušines alebo ked ho zrovna neštvem tak aj ušiko. Kedysi som bola aj pankúš/ik(to je od vankúš - vankúšik) sme presli genezou za tych 10 rokov...menom ma vola len ked hra seriozneho pred cudzimi, ale aj to sa vacsinou zabudne a krici na.mna cez cely dvor pred susedmi ušikooooo!
Mamima ma vola len pred dcerou, inak nie.

yollanda
16. dec 2021

Miláčik, muro

lucka114
16. dec 2021

Našťastie menom. Všetky tie zdrobneniny a obdobné veci ....brrrrr 😬

retatka
16. dec 2021

Na mňa detské,neosobné tie zdrobneniny...vadilo by mi to ako 5 ročné deti😂

natali03
16. dec 2021

Čamkoš 😂

hlubik
16. dec 2021

opička

martrle
21. dec 2021

No mi sa voláme....keďže zijemw v nemecku...tak zlatko sa povie schatz...Ale ...keďže môj muz je talianskej národnosti...pomenovali sme sa...schatzina,schatzino,haaaa ...a keď srandu jeme.. tak Č aci...pred niekym samozrejme menom...pred ľuďmi...

julka828
21. dec 2021

Mamkins kedze ma volal mamo a to sa mi teda vobec nepacilo tak si vymyslel tak. Alebo lasko ale to skor ked sme nemali deti teraz len obcas