Môj priateľ pred vzťahom so mnou sa zasnúbil s tromi ženami

opium29
22. apr 2021

Dobrý deň prajem, zaujíma ma Váš názor🙂 Sme spolu s priatelom 2 roky. Predomnou mal 4 vzťahy. Z toho v krátkom čase cca po necelom polroku sa zasnúbil s troma ženami. Myslíte si, že ak sa raz rozhodne požiadať o ruku mňa, bude mať z toho vôbec euforiu, radosť... Poznate alebo zažili ste podobný prípad? PS: Všetky frajerky ho podviedli absurdnym sposobom. Ďakujem za Vaše nazory🙂

babovka2321
22. apr 2021

@opium29 drviva vacsina chlapov zo zasnub ziadnu euforiu nema 😄

opium29
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apostolko
22. apr 2021

ste pokecali :D :D

honey_lemon
22. apr 2021

A si si istá, že ti hovoril pravdu v tom, že každá jedna ho podviedla? Tebe nepríde divné, že ani jeden vzťah nedokázal mať stabilný či čo? Nesnaží sa ti tým naznačiť, že zásnuby tak skoro u vás nehrozia?

babovka2321
22. apr 2021

@opium29 ale k veci, ja sa mu cudujem, ze po predchadzajucich skusenostiach poziadal o ruku uz tu tretiu :D ja by som na tvojom mieste cakala, ze mozno si na to pockas, ak sa vie poucit z vlastnych chyb :D a ak to v blizkej dobe neurobi, tak si to ani neber osobne 🙂

ella_price
22. apr 2021

@honey_lemon Good point :D Môj bývalý bol strašne žiarlivý a skrachovali mu na tom už 4 vzťahy :D teraz má piaty a ja som sa medzitým už aj stihla šťastne vydať :D

opium29
autor
22. apr 2021

@honey_lemon viem to urcite, bohuzial je to jeho nestastie. Len mna to mrzi, ze ja ho milujem aj on mna samozrejme, ale tie traumy co zazil to v nom zije trochu furt.Vsetci jeho priatelia boli z tych ex zhrozeni

opium29
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misinka26
22. apr 2021

Pane bože to je ako môj exmanžel... každá sukňa, ktorá sa okolo neho obšmrtla už mala prsteň na ruke a akože ho každá podviedla... ja som nebola výnimka, blbá mladá, po 2 mes zasnúbená, po 4 mes tehotná, po 7 mes vydatá po 7 rokoch som prišla, že sa našla nejaká nová s ktorou už plánoval žiť, po 2 rokoch boja na súde šťastne rozvedená a počas toho mal 6 frajeriek, s 3 býval a 2 si šiel brať ... chudáčik všade plače, že má nešťastie v láske len zabudol dodať, že z jeho viny lebo mu žiadna nie je dobrá... pamätám si ako ma strašne namotával a plakal, že je ho určite opustím lebo však všetky ho opustili... žiarlivec... nakoniec sa ukázal a ľutujem každú jednu, ktorá si sním začne... a kamoši jasné aj na mňa hovoria aká som hentaká onaká ale prečo??? lebo počuli vždy len jednu stranu ... daj si pozor...

diewcatqoo
22. apr 2021

A tebe nepride divne, ze s kazdou sa po cca pol roku zasnubil? Mne by to teda prislo mega divne

zuzkalujza
22. apr 2021

@opium29 no je dosť možné, že už sa nebude chcieť zasnúbiť po toľkých neúspechoch. Ak sa pre zásnuby rozhodne, tak určite to s ním niečo spraví si myslím, nechaj to na ňom. Ak by to aj s ním nič nespravilo nezúfaj, niektorý muži nevedia dať najavo svoje city. Možno sa v duchu bude tešiť viac ako ty 🙂

euka210
22. apr 2021

@babovka2321 asi tak, ja som to urcite prezivala ovela viac ako on, kedze to bolo necakane a prekvapko. Muzi su racionalnejsi ako zeny, to by si mala vediet, hoci su vsade vynimky.

veronikaszabova
22. apr 2021

@diewcatqoo presne

hipuska
22. apr 2021

Veď zalezi, aký máte vzťah a aký má postoj k manzelstvu. Navliecť prsten na prst nie je všetko. Aké to bolo zasnubenie? Aktívne? S plánovaním dátumu? Či len "mozno," o rok, dva. Takého chlapa, čo mi dá prsteň a si myslí, že má vybavené, no neviem.

opium29
autor
22. apr 2021

@hipuska My Planujeme svadbu, deti vsetko. Predtym to boli skor urychlene ciny. Nemali nic vobec. Je mi blbe sa mu ho pytat preco to urobil.. nechce sa mi vytahovat tieto temy. Ja len si zelam aby to bol prenho stastny a JEDINECNY okamih kedze uz to urobil parkrat a na to podla mna nezabudne:(. Proste ma stve ze niesom ta jedina a prva a posledna v tomto .... ale tak zase verim ze v svadbe a dietati budem😁

hipuska
22. apr 2021

@opium29 presne tak. Úplne sa tým netráp. V živote sú aj dôležitejšie veci. To skôr žene zalezi a túži po romantickom požiadaní o ruku. Chlapi to tak neprezivaju. A s realitou a oporou v MM to nemá nič spoločné.

ndrag
22. apr 2021

Mne tu blika kontrolka a to ho ani nepoznam 😀. Vsetky ex boli tie zle, vsetky ho podviedli a teraz ma chudacik traumy. Hahahahaha 😀 . Mam len jednu radu: Utekaj co najdalej!

ella_price
22. apr 2021

@ndrag Jej nakuká jak chce svadbu a deti a skutek utek 😀 😀 Toto som videla už x krát 🙏 😀

janetinka27
22. apr 2021

@opium29 mozno tym (opakovanym) zasnubenim v minulosti iba chcel dotycnej ukazat, ze to mysli s nou vazne. asi sa dostal do fazy, kedy mu uz nie iba hormony, ale aj mozog hovoril, ze s nou (nimi) chce zostat navzdy. lenze po prvom neuspechu si uz mohol davat na to viac pozor. znama sa zasnubila po 3 mesiacoch, aby to rodine nebilo do oci, tak povedala, ze su spolu tajne uz rok atd. boli vtedy zalaskovani, urobili si hned dieta a bola svadba a po svadbe sa rozisli.
nechcem tym povedat, ze kazde zasnubenie/manzelstvo urobene narychlo stroskota, zavisi to len od toho, ci sa pociatocne zalubenie vyvinie do skutocnej lasky, ci sa vztah upevni alebo ci ludia casom nezistia, ze si nesedia alebo im nepraju okolnosti.

on bol asi presvedceny, ze je to uz ono, preto im chcel svoju lasku potvrdit prstenom a akymsi prislubom, zasnubenim. ale urobil to asi prilis rychlo. a pre niektore zeny je taketo rychle zasnubenie akasi blikajuca kontrolka v hlave a zacnu sa na partnera pozerat inak a zacnu urcite veci prehodnocovat a moze sa stat, ze si uvedomia, ze si nim nie su iste. preto by mal muz poziadat zenu o ruku az ked si to dobre rozmysli, pretoze ak to urobi v nespravnom case, zena moze zacat pochybovat a vztah pojde dolu vodou.

ospravedlnujem sa, ale ja som si pri citani tvojho prispevku spomenula na toho chlapca mama ozen ma, co tak velmi chcel priatelku a lasku, ze poziadal dievcinu o ruku uz po par dnoch, samozrejme odmietla. ale co si uz pomysliet o takom chlapcovi, co by si zobral dievca len preto, ze tak velmi tuzi po laske alebo tuzi nebyt sam atd. ale to je detinske, manzelstvo nie je hra pre deti a ludia by do neho mali vstupovat zodpovedne a po zrelej uvahe.

jankapepe
22. apr 2021

@opium29 spýtaj sa každej z nich čo bolo dôvodom rozchodu.
Až potom získaš objektívny pohľad na neho. Ak by ho podviedla 1....no ok, stáva sa. Ale všetky 4???
Blik blik blik..... nič?

jaskolka
22. apr 2021

Bola by som skôr opatrna, že mu toľko vzťahov nevyšlo, aj keď asi boli vážne, keďže zásnuby už mali, a aj to, že ho podviedla kazda absurdným spôsobom, by mi bolo trochu podozrivé. Vieš, ono jedn, dva vzťahy no ok, môžu zlyhať, ale čím viac toho je, znie otázka, že kde je chyba. Môj ex mal vrátane mňa asi 10 vzťahov, možno nie všetky veľmi vážne, ale už to malo mi byť výstraha, že asi chyba v tých ženách nebude 😃😃😃. No a teraz ja som vydatá, mam dieťa, pokiaľ viem, aj veľa jeho ex je šťastne zadaných, alebo tiež už vydate s rodinou a on už medzitým vystriedal ďalšie 3vztahy a vždy je "len žena ta hnusná sprosta krava" aká ho nechala. Takže skôr na to pozor, nie snívať o tom, či bude v eufórii z vašich "možno" zásnub

mpg
22. apr 2021

@opium29 Všetky tri nemohli mať podobné chyby, to skôr vyzerá, že keď prišiel nejaký problém vo vzťahu, nechal to tak, neriešil a išiel ďalej. A možno to tak bude robiť aj do budúcna, lebo to je najľahšie.

retatka
22. apr 2021

@opium29 Čudne,bolo by mi divne keby po tak kratkom čase s každou plánoval svadbu ...sú taki chlapi čo pomaly každej sukni za krátky čas ,navlecu prsteň na ruku ...pozor na neho ,možno niečo skrýva a preto ide s každou tak rýchlo do zásnub...mne by blikala kontrolka.A never mu ,že každá ho podviedla 😃však aj keby on niečo vyparatil vždy to zhodí na ,,potvorku,,ženu

retatka
22. apr 2021

@diewcatqoo PRESNE❗️

leuchtturm
22. apr 2021

chlapi toho tolko vela nakecaju o inych zenach, ze by som tie ich reci brala sportovo.

opium29
autor
22. apr 2021

Ďakujem za Vaše nazory a za Vas cas na vyjadrenie a precitanie🙂 Nedavno mi povedal, ze on to retrospektivnym pohladom lutuje.. ze bola to povrchna “zalubenost” a konal neuvazene a potom na tych neverach sa mu to potvrdilo . Že pravu lasku si uvedomil az pri mne. Frajer je aj strasny dobrak. Financne ho rujnovali jak hrom. Myslim ze aj tym ze som maximalne sebestacna osoba vidi evidentne rozdiely a sam si to v hlave snad porovnava. Co mal a co ma. My sme totalne prepojeni. To vieme obaja. Nepochybujem/e u nas v nicom. Je to obojstranna krasna laska. Mame spolocne zaujmy, zaluby, z casti aj povolania. Frajer je aj jemne naivny a pred rokmi bol neze jemne ale mimoriadne naivny..Na chybach sa poucil podla mna uz dost🙂 Asi veril pri nich ze su tie prave ale tam zivot daval jasne najavo ze nie. S jednou bol 7 mesiacov dokopy (ju poziadal po 3). Chodila po diskotekach a podvadzala ho.. 2x sa mu priznala a on jej odpustal...potom ju vyhodil prec. A take brutalitky. Druha si doniesla domov muza a nachytal ich- teraz uz je ta zena za toho muza vydata ... su to fakty aj ked to znie vselijako ..Nuz verim ze zivot aj muz ma pre mna prichystane nieco specialne :D My sa pozname 4 roky a chodime 2🙂

opium29
autor
22. apr 2021

@jankapepe cosi ja o takych zenach defkach nechcem ani pocut neze kontaktovat... tak by som sa nikdy neponizila , mne staci ze proste mne to potvrdilo x ludi z roznych okruhov.. znie to strasne ale je to tak.

hefo
22. apr 2021

Raz? Stane sa každému. Dvakrát? No, chyba sa prihodí. Ale trikrát? Je hlúposťou opakovať to isté a čakať iné výsledky.

"Mali sme tie najlepšie úmysly, ale dopadlo to ako vždy." Viktor Černomyrdin

ella_price
22. apr 2021

@opium29 Presviedčaš nás či seba? Hovoríš, že z rôznych kruhov? Nebudú to jeho kamaráti? Vieš, aby si nakoniec ako blbka odtial nevyšla ty a jeho kamaráti sa na tebe môžu akurát tak smiať. Nemusí to tak byť, ale vieš ako - chlapi niekedy dajú viac na svojich kamarátov a viac im povedia jak takto partnerke.

misinka26
22. apr 2021

@opium29 "Finančne ho ruinovali" 😀 Nechodíš ty s mojím ex 😀 Ale nie len som sa musela zasmiať lebo takéhoto chudáčika finančne zruinovaného dobráka čo ho všetky ženy podvádzali som si zobrala a jeho mamička mi ešte aj dosvedčila aký on je chudáčik (inak potom ho s frajerkami počas manželstva kryla) ... jasné ja mám už svoj pohľad lebo mám zlú skúsenosť ale ver mi vtedy mi blikala kontrolka a aj tak som tomu neprikladala veľkú váhu, veď mňa si zobral, veď somnou mal dieťa, presviedčala som sama seba ako za všetko mohli "tie ženské"... pravda bola tvrdá... držím ti palce aby tie jeho predošlé zásnuby boli naozaj len mladícka nerozvážnosť ...