Našel si hned náhradu. Jak jste se s tím srovnaly?

14. říj 2022

Holky, jak jste se srovnaly s tím, že si váš chlap našel ihned po rozchodu s vámi jinou ženu?
Byli jsme spolu 8 let, máme malé dítě, a on si den po tom, co mi oznámil že odejde, nabrnknul v baru jinou a doteď s ní randí.. pokud s tím máte někdo zkušenost, vydržel jim takový vztah? Není to úplně typ ženy u které bych stála o to aby se vídala s naším dítětem..

camelinka
14. říj 2022

Spis bych rekla, ze si ji nabrnkl uz predtim...chlapi neodchazi jen tak, kdyz uz nemaji zalohu...si tedy myslim...

autor
14. říj 2022

@camelinka no ono v podstatě do té doby než šel do toho baru tak ten rozchod z jeho strany ani nebyl úplně definitivní. Definitivní to začalo být po tom co jí poznal

merope
14. říj 2022

Tak byl po rozchodu, nešťastnej a ona mu hezky "namazala med kolem huby". Chovej se k němu slušně a pohodově - a uvidíš, jak to bude dál fungovat. Čím víc ho bude muset utěšovat, tím více se k ní "přimkne".

marcicek84
14. říj 2022

A cos cekala,po rozchodu si muze delat co chce a byt s kym chce...lepsi nez kdyby ti to delal za zady,coz?A ty se hod do klidu a taky si nekoho najdi a bude ti to pak burt...

uzivatelkapetra
14. říj 2022

Tak můj muž taky od ženy v podstatě odešel rovnou za mnou, ale s tím, že tam to manželství nefungovalo už delší dobu a byli jako spolubydlící a to ještě konfliktní spolubydlící.
A jsme spolu skoro 12 let, druhé na cestě.

jola777
14. říj 2022

Můj muž, po tom co ho ex "vyrazila", odešel v podstatě hned za mnou. Taky se divila no. 😂 Ale tam to už nějakou dobu nefungovalo. A já jsem teď šťastná že ho mám. ❤

cherie24
14. říj 2022

Vážně ji neznal už předtím? To se mi nějak nezdá, že by potkal nějakou brécu v baru a hned s ní odešel. 🤨 Z mého ex vylezlo až po víc jak roce, že se s tou jeho seznámil a vídal již těhotenství. Ale mě pořád tvrdil, že nikoho nemá, přitom by to poznal i slepec. Dokonce mi sousedi říkali, že jakmile jsem za sebou zabouchla dveře, tak tam ještě ten večer stála u dveří s batůžkem ona. Ale on mi pořád tvrdil, že sousedi si vymýšlejí, protože on si s ní začal, protože jsem odešla. 😄 Je to prostě nepříjemné, člověka to mrzí, že je sám, nic moc nemůže s tím malým dítětem a on si zatím vesele užívá a je mu to jedno . Já jsem to pak využila k sebe rozvoji a k tomu, že jsem všechen volný čas věnovala sobě a malé. Běhala jsem, cvičila (všechno s ní), koupila si kurz pro ženy a posílila si sebevědomí lépe než před vztahem. Bylo mi krásně a našla si úžasného partnera. Myslím, že jsem na tom teďka stokrát lépe, jak oni 2. 🙂

sudylichozrout
14. říj 2022

A neni to jedno? Jste rozesli, nemate na sebe "zadna prava" a ty nejsi jeho matka, abys mu schvalovala slecny. Jedine, co vas poji, je vase dite. To, s kym randi, ti muze byt u riti. A melo by.

cherie24
14. říj 2022

@marcicek84
@sudylichozrout holky nepřipadá vám to jako dost necitelná odpověď? A hlavně si s vámi tedy dovolím nesouhlasit. Mají spolu dítě, které bude jezdit ke svému otci minimálně na víkendy a podobná přespání. Takže se dá očekávat, že dítě bude i chvílemi s onou druhou osobou zcela bez dozoru. Vám by bylo srdečně úplně u prd***, že vaše dítě tráví čas s osobou, která třeba mluví sprostě, chlastá nebo je prostě jen hnusná na vaše dítě, říká nevhodné věci? Nic nevíme o tom, co si našel zakladatelky ex za zjevení, třeba je v pohodě a třeba má oprávněný důvod k obávám. 🙂 Ano, rozkazovat mu nemůže vůbec nic, ex si může dělat, co chce, ale myslím, že by mělo oběma záležet na tom, s kým jejich dítě tráví čas. Můj táta si tenkrát taky našel takovouhle nádheru v baru a před tátou to bylo ťuťu ňuňu a co pak slyšela babička jí vycházet z pusy, když byla s mým malým bráchou osamotě... Věřte mi, že chladnou to nenechalo ani babičku, ani moji mámu. 🙂

sudylichozrout
14. říj 2022

@cherie24 Hele, pro rozeslou babu je kazda nova partnerka byvaleho priserna megera. Beru to tedy s velkou rezervou. A i nadale plati, ze do toho zakladatelka nema co strkat cumak. Z toho psani necitim strach o to, ze by bylo dite s nevhodnou osobou, jako spis zhrzenost, ze si jeji byvaly dovolil najit si jinou zenskou.

marcicek84
14. říj 2022

@cherie24 viz prispevek od lichozroutky,tsky citim spis tu zhrzenost,uz ji taha k decku?vzdyt to hned tak nebude a co bude za pul roku se nevi

uzivatelkapetra
14. říj 2022

@sudylichozrout a vpravdě ženské se taky chlapů neptají na názor na nového přítele

andelka
14. říj 2022

Popravdě,to co si někdy nabrnknou ženy, taky někdy stojí za to. Většinou ale mají dost rozumu užít si to a netahat ho hned k dítěti. Snad dotyčný chlap bude taky trochu rozumný.
Jinak já jsem začala nový vztah taky brzy ( ale nebyl to nově poznaný člověk), a jsme spolu už 8 let. Žádný převozník, žádné třeštění a užívání si zájmu mužů..Ale dětem jsem ho představila až asi po roce.
Chápu,že jsi rozčarovaná a zaskočená. Čekala jsi,že bude nějakou dobu sám. Ale popravdě chlapi ty rozchody tolik nepožívají mi přijde, zvlášť, jestli čekal jen na poslední kapku a vztah a citovost pro něj skončily už mnohem dřív.

amazienka
14. říj 2022

Mě by to hodně zasáhlo, rozchod nerozchod. Manžel je typ, na který ženský letí hodně, vím, že by dlouho sám nezůstal. Radši si to ani nepředstavuju, vím, že by to bolelo.

mimi1004
14. říj 2022

Nezakládáš diskuzi na toto v krátké době už potřetí?

ninibystrous
14. říj 2022

Si nabrnkni taky někoho, muže víc naštves když budeš šťastná a užívat si 😊 prostě otočit a uvidíš jeho reakci.

escapelle
14. říj 2022

Teda ženy, zhrzena nezhrzena,vás by to jako fakt nesralo? Nemrzelo? Po letech společného života, s malým dítětem?? Ty vole já bych pukla vzteky🙈🤷‍♀️ Chvílí to přece trvá,než se s tím člověk smiri. Ruku na srdce, u některých ex mě to sralo i po letech 😂
Takhle chapava Teda fakt nejsem,abych mu týden po rozchodu přála nový vztah. Jasný že si může dělat co chce, ale autorko tebe chápu, že ses vzteky celá fialová. Časem to přejde. A rozhodně bych se s tím hned nesrovnala, protože by mě mrzelo, že po mě nesmutni 😂...jo,sem nacistický egoista a úplně zírám, jaké uvedomele a přejici ženy tady jsou 😂😂
Nechat mě manžel,tak mu ho uriznu a ji ho donesu. a ne ještě abych jim po týdnu přála lásku😂😂😂

zuzkaasteli
14. říj 2022

@escapelle mam to stejne👍

jola777
14. říj 2022

@escapelle Jasně, přímo by mě to s*alo a nejspíš bych ho vykastrovala. 😅 Ale to je asi něco jiného, milujeme se, nemáme krizi atd. Pochybuji že se rozešli z ničeho nic a den předtím bylo vše krásné a zalité sluncem.

escapelle
14. říj 2022

@jola777 ano.nevime.nevime jestli se tvářil že se nic neděje a zcistajasna odchází. Nebo jestli měli delší krizi,kdo a jak se to snažil řešit. Nevíme, jestli se autorka nechovala jako kráva nebo jestli on je kreten...ale to je podle me asi jedno,v první fázi to štve stejně 🤷‍♀️
Zjevně k tomu nedosli po vzájemné dohodě, protože pak by nepsala "den po tom co mi oznámil ".. Jak se znám,mě by to sralo i po vlekle krizi,i kdybych ho sama vyhodila 😂😂😂

vladenkamaminka
14. říj 2022

Jako fakt? 😂😂😂 Chlap odejde, žena se den poté ptá, jak se s tím srovnat a dostane odpověď: nemáš na něj žádná práva, nejsi jeho matka, atd..... 😂😂😂 ntp 😂😂😂😂🤦🤦🤦

escapelle
15. říj 2022

@vladenkamaminka taky nechápu. Asi holky nikdy nezažily,jaké to je,kdyz tě opustí někdo o koho pořád stojís. Každopádně tak jako tak si myslím,že i kdyby si sem ženská přišla zanadavat po roce,že je bejvalej kreten, má novou ženskou a ji to sere, tak by žena ženu mohla aspoň trochu poplacat po rameni.minimalne ty,které to zažily a ostatní radši mlčet 😂😂

biedronka10
15. říj 2022

Nejsi to ty co neustále tady řešíš, že tvůj starej v insolvenci vymeta bary a sbírá opilecke trosky? Já myslí mzenti tady k tomu už hodnekrat plno lidí napsalo, a scénář je pořád stejný. Prostě defektni capek rozhodně není vhodny na vratku.

gracinka7
15. říj 2022

@mimi1004 taky se mi zdá

swan42
15. říj 2022

@vladenkamaminka
@escapelle holky a vy tyhle dve uzivatelky neznate nebo co? (Plus jeste dalsi dve, divim se, ze sem jeste nenapsaly 😄) Ja jsem teda od nich jeste nevidela nic jako pochopeni nebo milou odpoved 😄

vladenkamaminka
15. říj 2022

@swan42 to víš, že znam, ale tohle už mě fakt zvedlo ze židle a prostě jsem se neudržela 🤦😁

sudylichozrout
15. říj 2022

@vladenkamaminka Nemyslim si, ze se zname.

sudylichozrout
15. říj 2022

@escapelle Stvalo, nestvalo... Clovek si musi zachovat nejakou dustojnost pred sebou samym. Takze i kdyz si dokazu predstavit, ze by me to treba mrzelo, rozhodne bych kvuli tomu nezakladala zhrzenou debatu na Koni. Lasku si nevynutis a pokud mi na tom cloveku zalezi, tak je lepsi ho nechat jit a nechat ho najit stesti jinde. Mozna je to i tim, ze ja proste nejsem zarliva, tu vlastnost nemam.

escapelle
15. říj 2022

@sudylichozrout ty nejsi zářiva,jiné třeba jsou. A týden po rozchodu je to podle mě spíš o bolesti, než nějaké žárlivosti. Určitě je důležité mít hrdost, před jim. Neprosit, nevypisovat. Ale nevidím nic spatnyho na tom někde si postěžovat. Já než abych to řekla kámošce, asi bych to taky napsala radši sem.kor anonymně.
Prostě se dokážu naprosto živě vžít do toho, co ženská cítí,když ji opustí někdo koho má pořád ráda a má s ním malé dítě. A žádná nepošle celá stastna svoje děti k ženský, kterou chlap zná týden.
Resej se tu větší sračky než nešťastná ženská chvíli po rozchodu.

sudylichozrout
15. říj 2022

@escapelle Jenze on ji nezna tyden, zna ji mnohem dele. Vsad boty. Kazdopadne jak jsem rekla, osobne v tom, jak je to napsane, vnimam zhrzenost, ne smutek. Smutek je litujici, zhrzenost agresivni, neprejici.