Nespokojenost ve vztahu. Co dělat?

rebeli
27. pro 2022

Ahoj,nevím jak dál mám přítele budou to dva roky a vůbec nevím co si myslet, problém je v tom že od začátku vztahu semnou partner nespí ze brala jsem to tak že byl rok po rozchodu po 17 letem vztahu potom mu umřel pes tak jsem si říkala že se asi trápí jenže to přetrvává dělám mu to jen já on mě jednou za měsíc a to ještě nedokončí naposled když jsem mu to dělala tak jsem chtěla taky a řekl mi promiň ale ne.Sex jsme měli asi jen třikrát a to tak 5 sekund uspokojil se a mě nechal tak nechápu to nerozumím tomu,miluji ho ale nevím jak dál a co mu říct nebaví mě to ale nechci se rozcházet poraďte co dělat děkuji

leniczka23
27. pro 2022

@rebeli je to sobeckej blb, v první řadě by mu mělo záležet na tobě a na tvém uspokojení, což se nedělo, neděje a nikdy dít nebude. Nebude to jediná věc ve které bude sobec. Jestli nemáte děti, šla bych dál.
Neříkej mi, že jste se o tom už nebavili? Prostě mu na rovinu říct, že sex k životu potřebuješ a rozhodně déle než 3 sekundy, jestli je ochotný s tím něco dělat nebo ne. Tečka. Určitě si mladá holka, užívej si života a netrap se ve vztahu s totálním sobcem.

rebeli
autor
27. pro 2022

@leniczka23 Snažila jsem se o tom sním mluvit jenže on se o tom bavit nechce myslí si že je to tak v pořádku ani pusu mi nedá nevím děti nemáme je mu 40 takže jsem si myslela že to bude fajn říká mi že mě má rád atd.Ale když se chci milovat tak prostě ne zaráží mě že to chce orálně jinak se vždy na všem domluvíme pomáhá mi jak je třeba je hodný ale tohle fakt nedávám

camelinka
27. pro 2022

@rebeli Vem nohy na ramena a zdrhej, tohle lepsi nebude...
Zacatky a prvni roky, by mely byt "na kobercu ode zdi ke zdi" ...pozdeji to bude horsi a horsi (jestli to jeste jde).
Kazdy ma potrebu jinou, ale treba pro me, by byl postelovy nesoulad velky no go...
Neztracej cas 🙏

rebeli
autor
27. pro 2022

@rebeli
@camelinka A nejhorší je že nevím jak jinak se ho zeptat aby mi odpověděl co se děje ale máš pravdu nemá to cenu děkuji za rady

biedronka10
27. pro 2022

@rebeli a není teplousek ? Pardon za ten výraz, ale napadlo mě to.

camelinka
27. pro 2022

@rebeli Fakt nema...muze te mit rad, to je jasny, ale zivot se ma prozit, ne prezivat ;)

leniczka23
27. pro 2022

@rebeli tak v tom případě se na to fakt vybodni a zdrhej.

bereni
27. pro 2022

@rebeli Jak nevis, ze nevis se zeptat. Neptat, rict “hele Franto, jsme spolu uz delsi dobu, celou tu dobu je problem se sexem. Myslela jsem si, ze te zkraje trapi to a ono a nechtela jsem tlacit, ale vidim, ze problem je asi jiny, ty semnou o tom nemluvis, nemas zajem neco zlepsit a ja proste sex potrebuju, tak se nezlob, ale je konec”. A rychle pryc..

rebeli
autor
27. pro 2022

@biedronka10 no právě též už mě to napadlo ale měl vztah predemnou

rebeli
autor
27. pro 2022

@bereni Dnes se ho zeptám a uvidím co mi řekne ten zájem opravdu nemá

ninive211
27. pro 2022

Máš přítele 2 roky a nespìte spolu?Ani pusu že ti nedává?Holka,to není normální,má tě spíš jako kámošku, možná je třeba fakt i na kluky, pokud je ten postelový nesoulad takhle brzo takhle velký, neztrácela bych čas a hledala jinde

rebeli
autor
27. pro 2022

@ninive211
@ninive211 pusu normální mi dá nebo ruku jak jsem spát ale to jen když chce vždy když mi řekne že mě miluje tak se na mě ani nepodívá ze začátku to bylo že se v posteli spraví ale nic máte pravdu půjdu od něj

rebeli
autor
27. pro 2022

A co jsme si povídali tak ani svatbu ani dítě nechce a včera řekl že na prvním místě jsou peníze

gdpr
27. pro 2022

Nebude náhodou asexuál? To celkom sedí nato, čo píšeš.

rebeli
autor
27. pro 2022

@gdpr vidíš to mě nenapadlo

rebeli
autor
27. pro 2022

@gdpr on vlastně na mě vůbec nesahá jen vždy zaleze na chvíli dolů jak ho uspokojim tak je po všem ze začátku jsme se aji líbali a teď nic vůbec nic

tinaprofi
27. pro 2022

Ten bude zaseklej jeste u ex... Holka tohle je prohrana bitva, neztracej cas, mame ho malo...

odula
27. pro 2022

@rebeli mel deti v predchozim vztahu?

xnikax1
27. pro 2022

@rebeli Já bych brala nohy na ramena... Taky bych řekla, že bude třeba na kluky.

rebeli
autor
28. pro 2022

@odula dohodli se že této nikdy mít nebudou

rebeli
autor
28. pro 2022

@tinaprofi Taky jsem si to myslela, řekla mi že se sním rozešla ona jim to fungovalo

muhehehe
28. pro 2022

Jdi od něj... není úplně nezbytné pátrat po příčinách.. Problém to je, prostor k řešení dostal, ale evidentně to řešit nechce nebo možná ani nemůže. Rozchod bude nejlepší řešení. Důstojně, bez obviňování, tohle prostě neladí a tak je konec. Když se budete v tomhle vztahu trápit déle, časem se nabalí víc emocí a celé se to zbytečně vyhrotí; ke konci to směřuje stejně, utnula bych to hned..