Dar pre budúcu mamičku

zzzuzzzu
30. nov 2020

Pekný deň všetkým,
... už mnohokrát som tu našla skvelú inšpiráciu k rôznym darčekom, a keďže sa blížia Vianoce, hľadám malú pozornosť pre bratranca s manželkou, ktorí čakajú svoje prvé bábätko... Nezvykneme sa ohurovať ničím veľkolepým, skôr nás potešia vzájomné maličkosti. Viem, že i z poverčivosti mnohé budúce mamičky nechcú dostávať nič "bábätkovské" vopred, ale existuje niečo milé a originálne, čo by sa hodilo ako darček pre oboch budúcich rodičov? Vopred vďaka za všetky tipy, o ktoré sa podelíte ...

evamea
30. nov 2020

Ja viac ako niečo milé a originálne by som napr. radšej dostala poukážku do DM, ako niečo, na čo sadne prach a vlastne to ani nevyužijem. 🙂

hailey1
30. nov 2020

@zzzuzzzu jednoznacne milnikove karticky

simona92101
30. nov 2020

@evamea @zzzuzzzu poukazka na detske oblecenie alebo poukazka do DMky je podla mna vyborna vec.neurazi,urcite potesi,kazda mamicka si rada vyberie co by sa jej najviac hodilo,ci uz oblecenie alebo plienky,kozmetika. Ja som pre dcerku dostala v praci plienkovu tortu,pozostavajucu zo 100ks plienok a kozmetiky-vsetko som to musela darovat lebo nic z toho dcerka nemohla vyuzit- pampersky jej robili ekzem a kedze mala ekzemy,mohla len kozmetiku z lekarne. A bolo mi to luto,lebo ten balicek isto stal nemalo koruniek.

cookie29
30. nov 2020

poukazka... hlavne nic nekupovat... bol tu kedysi super clanok o tom, akym vselijakym darom sa treba vyhnut atd... ja som s nadsenim privitala poukazky s dlhsou platnostou... k tomu mila karticka a bolo. Pretoze buduci rodicia urcite s laskou vyberu vybavicku, a budu mat vsetko na zaciatok... mne sa tie poukazky hodili neskor... ked bolo treba dokupovat a uz to stoji viac... alebo nieco vtipne na tento styl...

18momo18
30. nov 2020

My sme napriklad dostali knizku pre babatko a velmi nas potesila

zuzanka.zuzu
30. nov 2020

@hailey1 jednoznačne by kartičky v mojom prípade leteli do koša 😀

stela1996
30. nov 2020

Co tak elektricka odsavacka na mliecko? to by asi kazdu potesilo.. na znacku sa opytaj vopred

andreatytler
30. nov 2020

@zzzuzzzu Ak sa na Slovesnku take nieco da, tak zaplatit pre buducu mamicku laktacnu konzultantku ktora potom po porode k nej pride. Aj keby sa jej kojenie pekne rozbehlo, je to zo zaciatku dost namahave a oni vedia poradit vela veci ohladom babatka.

elizabet173
30. nov 2020

@stela1996 veď ešte neporodila. Okrem toho napríklad mne by bola úplne na nič

hailey1
30. nov 2020

@zuzanka.zuzu to si potom vdacny clovek 😂 autorka sa pytala na drobnost, nie ne poukazy do drogerie atd. Karticky su mile, nie drahe a su peknou spomienkou... kazdy na to vsak moze mat iny nazor

evamea
30. nov 2020

@stela1996 Ako píše @elizabet173, tiež by som elektrickú odsávačku neocenila a nie je to ani vhodné pre spoločný darček pre rodičov, ktorým sa už už má narodiť bábätko. Žena ju potrebovať možno ani nebude, chlap si s nou nemá čo odsať a za milý darček by som to nepokladala. Jedine, že by si ju sami želali.

zzzuzzzu
autor
6. dec 2020

... DAKUJEM za vsetky tipy i komentare, urcite este premyslime, ale zrejme sa predsa len priklonime k poukazke na nakup tovaru pre babatko, nie je to sice uplne originalne, skor prakticke, ale verim, ze najde spravne vyuzitie, este raz vdaka vsetkym, pekny vecer ❤

zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz