Dárek k narozeninám. Co si přejete?

6. bře 2023

Chtěla bych se zeptat, co si přejete k narozeninám 🥳 budu slavit své kulaté narozeniny a všichni se mě ptají, co bych si přála. Ale já prostě nevím. 😒 Přijde mi, že mám vše a co nemám, tak si pořídím. ☺️

superkousky
6. bře 2023

Měla jsem to stejně. Stejně tak při svatbě o 2r déle. Vše co potřebuji, si koupím. Nic nepotřebuji. Já osobně bych dala peníze. Kamarádky mi nechaly udělat kytku z papírovek (super dárek). Já dávám dětem i mamce dobitou kartu do obchodů. Až si koupí, potraviny. To se využije vždy.

lauriak
6. bře 2023

Ja som si priala ist do NY tak som si to kupila 🤣 Od ostatnych som vlastne nic nechcela, dostala som to co aj ked nemam gulatiny.

pe_tu_ss_ka
6. bře 2023

Já si nechávám dávat oblíbenou přírodní českou kosmetiku.. když jsem si neříkala, tak jsem dostávala věci, které jsem nepoužila, nebo kosmetiku, kterou jsem nepoužívala..

levandule_k
6. bře 2023

Záleží na rozpočtu, my jsme si k narozeninám jednou nadělili s manželem dovolenou, řekli jsme si, že letos jedem k moři a dáme si to k narozeninám, pak už jsme si nic nedávali, protože zrovna v tu chvíli jsme vše měli a nic nepotřebovali 🙂. Jednou jsem si vybrala kabelku, hedvábný šátek, lístky na muzikál, náušnice (manžel přišel s tím, že mi koupí náušnice.) Manžela jsem potěšila dvou denním pobytem v Aqulandu, párovou masáží. Muž chtěl čtečku, teď uvažuje o kameře do auta. Na Daré mám zálusk na povlečení s vánočním motivem.

levandule_k
6. bře 2023

@pe_tu_ss_ka Já si jednou vybrala externí hardisk, poslala tchánovi odkaz. On mi koupil jinej, že tenhle není moc kvalitní, já si ho vybrala schválně, protože je pogumovanej a je odolný proti otřesům. Poučilo mě to, teď si kupuji dárky sama a předám jim to a oni mi to proplatí

zmrzlinka
6. bře 2023

Nějaký šperk?

pe_tu_ss_ka
6. bře 2023

@levandule_k 🙊 já zjistím limit, udělám objednávku a posílám na jejich adresu.

xxx3d
6. bře 2023

já si letos a vlastně takhle cíleně poprvé, přeji soupravu z českých granátů
🙂

lucifux
6. bře 2023

Ráda dostávám knihy na čtení, nebo desku oblíbené kapely či zpěváka/zpěvačky, lístky do divadla, lístky na konzert (já ráda si ráda poslechnu i zahraniční muziku na živo), poukaz na nějaký zážitek...

fire85
6. bře 2023

Narozeniny mám v patek a od manžela dostanu skleneny poklop na dort, už se těším.

sasui1
6. bře 2023

Ja si preji sukni z magifesn, parfem, mohla by byt knizka, norska babovka, nove obleceni na behani...to je to co bych fakt chtela, nepohrdni nejakou masazi, listky do divadla, do kina, degustacni menu, zkousla bych nejaky zazitkovy balicek nutici mirne vystoupit g komfortni zony...jakoze normalne bych si to neprala ale kdyz uz jste mi to dali tak to zkusim 🤭
No a vzhledem k tomu ze me kulatiny cekaji za 14 dni tak uz 4 roky cekam na nove auto 🤔tak si rikam...treba ted ⌛🤣🤣🤣

me_druhe_ja
6. bře 2023

Já jsem těžce praktická, takže většinou si přeju něco do domácnosti. Teď na narozky jsem dostala myčku na podlahu. Nejvíc!! Přítel tyhle prakticky dárky neuznává, ale prej co má se mnou dělat. 😀
Mě žádný šperky, kabelky, parfémy a tak neberou....A jako kdyby nastala situace, že bych fakt nic praktického nechtěla, tak nějaký zážitek. Společný víkend s wellness třeba nebo večeře. 🙂

autor
7. bře 2023

@superkousky
@me_druhe_ja
U mě je ten problém, že kosmetiku si kupují svojí s velkou slevou, knížky čtu jen nějaký oblíbený žánr a ještě mě ta kniha musí chytit hned od začátku 😁, na koncerty moc nechodím, protože na ně nemám čas,....
Poukázka do obchodu je hodně dobrý typ! Děkuji! ☺️
A na druhou stranu šperky mi přijdou moc ☺️ asi jsem v tomhle moc skromná

galatea_a
7. bře 2023

Co nějaký kurz, workshop, seminář? Něco, co bys ráda vyzkoušela nebo co tě baví a chceš se o tom dozvědět víc?

neomenia
7. bře 2023

Prala jsem si pobyt na víkend bez dětí, někde v horách, na jaro. Tak jedeme, začátkem května 🙂

konidana
7. bře 2023

Poukázku na masáže nebo fyzioterapii. To využiju rozhodně. Nakonec mi máma sice dala prd, ale pak mi to zaplatila (ve svém věku už je marná na shánění nebo vyrábění poukázek). Chlap by mi něco podobnýho nikdy nedal, on je materialista

klokanka31
7. bře 2023

Záleží od koho a v jakém limitu. Já k narozkám běžně chci knížky, šperky, nějaký fakt drahý parfém....

autor
7. bře 2023

@klokanka31 právě že od kamarádů a známých ☺️

similenka
7. bře 2023

A kolik těch kamarádů je? Ke kulatým narozeninám bych chtěla něco na památku... řetízek, přívěsek. Nebo foto knihu společných zážitků.

jancabil
9. bře 2023

Mám sboji oblíbenou značku kosmetiky a ať mi manžel koupí cokoliv, neudělá chybu.

ninive211
9. bře 2023

My máme s manželem příští rok čtyřiceiny a jestli nevymyslím nějaký hmotý dárek, tak já bych si přála pořádnou dovolenou na místo, o kterém už dlouho sním...takže od rodiny se kdyžtak složit na toto...od kamarádů žádné dárky nečekám, nedáváme si, Ale kdyby jo, tak by mě potěšil asi nějaký dárkový poukaz na nákup někam.

klarkablaha
14. bře 2023

já si přeju teda k půlkulatinám, nové matrace: https://www.i-matrace.cz/matrace-1-plus-1-zdarma/ tak snad se dočkám konečně :D