Dárek pro sedmiletého. Máte rychlý tip?

2veverka
8. dub 2024

Holky, můžete mi prosím doporučit pěkný dárek pro sedmiletaka k narozeninam? Dostane drahou aktovku a oblečení, tak něco k tomu. Pozadí je takové, ze si připadá velice dospěle a nestojí už o hracky pro malý...

krisstina93
8. dub 2024

Lego? To je i pro dospělé :D

2veverka
autor
8. dub 2024

@emada vypadá dobře, díky!

2veverka
autor
8. dub 2024

@krisstina93 urcitě, ale Lego dostal k Vánocům

domza
8. dub 2024

Co nějaké pokusy?

2veverka
autor
8. dub 2024

@domza mas neco osvedceneho? Obavam se, aby nam to doma nelezelo.

reeeza
8. dub 2024

Něco na sport, knihu nebo jsme kupovali tematickou lahev na pití ( klukovi ve tvaru kopačáku, holce se samolepkami na polepení)

konidana
8. dub 2024

@2veverka nejaky hlavolam nebo sadu

rnika
8. dub 2024

U nás měl úspěch mikroskop nebo ukulele, to zaujalo vsechny

adelisss
8. dub 2024

Má rád stolní hry? Co ho vlastně zajímá? Třeba 3D puzzle nebo nějaké zajímavé encyklopedie, o vesmíru, o dinosaurech,...

2veverka
autor
9. dub 2024

@adelisss On právě teď demonstrativně odmítá hračky (je už přece velkej) a vydrží tak u lega nebo u knížky. Tak jsem chtěla zkusit něco nového, nápaditého... ale zase aby nám to doma po jednom použití neleželo.

adelisss
9. dub 2024

@2veverka Třeba stolní hry mi přijdou bezva pro celou rodinu. Dneska je obrovský výběr. Deskovky bereme i na dovolenou pro případ, že bude škaredě.
3D puzzle jsou teda na 1 použití. Ale můžou být i trochu užitečné - viděla jsem lampičku z 3D puzzlí, stojan na tužky,...
A sportuje kluk třeba? Nějaká sada na badminton nebo ping-pong by neměla úspěch?

adelisss
9. dub 2024

Doma máme zkušenosti s 3D puzzle od Ravensburger: https://www.bscom.cz/ravensburger-3d-puzzle-sto...

2veverka
autor
9. dub 2024

@adelisss Jo, to je fajn. Víš, je to moje třetí dítě a jak se ty věci kupí, tak trpím. Nedaří se mi to tak jednoduše posouvat někam mladším dětem, ale můj syn se k tomu bohužel systematicky moc nevrací, kromě lega a knížek.