První výročí svatby - co jste darovali a co jste dostali?

Budeme mít za pár dní první výročí svatby, tak bych se chtěla inspirovat, co darovat manželovi k této události 🙂 Co jste dali vy? A co vám manžel?
Děkuji 🙂

banitram
27. kvě 2016

Na dárky si nevzpomínám - jen že jsem mu nechala zahrát jeho oblíbenou písničku s věnováním v rádiu ... slyšel to a měl radost 🙂

anetka1701
27. kvě 2016

Vím zcela jistě, že na první výročí jsme zapomněli oba :oD Jsme hrozný...

elinkav
27. kvě 2016

My si dáme večeři v místě naší svatby a společný dáreček mezi nás přijde o dva měsíce později 😀 Jinak si nic nejspíš dávat nebudeme... 🙂

cherris
27. kvě 2016

Prvnímu výročí se říká bavlněné, tak dostal košili. Já kytku a zašli jsme si na večeři.

verka4d
27. kvě 2016

Dostala jsem květinu a společně jsme si zašli na bowling a pak večeři,ale stejně jsme museli být brzo doma,v té době jsme měli půlroční miminko... 🙂

no_title
27. kvě 2016

na každé výročí jezdíme do romantického penzionu. Letos jsem to platila já a manžel mi koupil velkou kytku 🙂

editah222
27. kvě 2016

Na výročí zapomínám, takže manžel nedostává nic, ale já vždycky dostanu ktytičku a nějakou drobnost🙂 Moje kamarádka, velká romantička, jezdí s manželem na romantický víkend /organizuje ona/ a on ji pořizuje šperky, s výběrem pomáhám já 😉

caboonek
28. kvě 2016

My jsme šli nostalgicky na večeři do restaurace, kde jsme měli první rande. Teď už slavíme večeří doma nebo obědem v restauraci s dětma...Není to o dárcích, je to o tom si uvědomit, koho máme vedle sebe...

andreaandrejka
28. kvě 2016

My jsme si zaplatily dovolenou u moře 🙂 Jinak nic extra, kytka a večeře 🙂

saaralota
28. kvě 2016

U nás se neslaví a ani si na výročí nevzpomenu, když je zrovna to datum... brali jsme se po 11 letech vztahu a tak ta svatba tak nějak pro nás nebyla zásadním mezníkem 🙂. Víc si pamatuju, kdy jsme se k sobě nastěhovali, to si vzpomenu vždycky v termínu 🙂. Ale taky to nijak neslavíme.

darinka84
28. kvě 2016

každý rok jdeme na večeři do hotelu kde jsme měli svatbu 🙂 manžel je dost romantik a já taky, takže určitě slavíme.