Vánoce 2018 - dárečky

vaneska1506
31. říj 2018

dárky, dekorace, co komu kupovat, co dětem 🙂 prostě pro vánoční nadšence.
Napadlo mě sdílet tu rady, co kupujete manželům, dětičkám podle věku, maminkám, tchýním...já Vánoce miluju a ráda se nechám inspirovat 🙂
Zatím mám pro dceru (2,5 roku) batůžek samsonite s medvídkem a pro babičky deštník samsonite s čudlíkem, který deštník vystřelí a i složí 🙂

michaela_2
31. říj 2018

Zatím mám vymyšleno,

pro manžela: ručně dělané opasky z brašnářství Tlustý, moka konvičku, bundu a mikinu se značkou jeho automobilu

pro dceru (7 let): nové jezdecké boty na koně, nové plavky na akvabely, svítící kozačky, dřevěnou stáj pro koníky (Schleich), nějaké knížky

pro syna (5 let): nové kopačky na fotbal, nové lyže, pak ho začali bavit dinosauři, takže nějaké interaktivní knížky o nich + hračku

Společně ještě dostanou už opravdový velký stolní fotbálek (mají totiž oba listopad+prosinec narozeniny), takže to bude společný narozeninový dárek.

Babičkám, dědečkům, prababičkám, synovcům a neteřím budu teprve vymýšlet 😉

Ale zato po 8 letech, kdy jsme s manželem spolu, si poprvé napíšu Ježíškovi i sama pro sebe!!! 😃

- nějaké opravdu pohodlné měkké plyšové křeslo (při kojení se bude hodit 🙂)

- návleky nad ponožky
http://www.puncochyoda.cz/SOCKS-4-FUN-2362-navl...

- gymnastický velký míč (ten, na kterém jsem uhoupávala první dvě děti, už vzal za své 🙂

- a Storchenwiege nosítko, pro třetího skřítka, který se má narodit na začátku března 🙂

vaneska1506
autor
31. říj 2018

@michaela_2 super,moc diky za inspiraci 🙂ja si letos taky pripisu pro sebe, taky veci,ktery uziju s prckem (termin v kvetnu 🙂

ditta01
31. říj 2018

Pritelovi kupují knihu tatínek není k zahození jsou to pohádky pro děti kdy je vždy hl. hrdinou tatínek, potom kovové puzzle 3D, nějaké to oblečení trika, ponožky trenky klasika
Pak jdeme ještě celá rodina na Disney on ice
Pro děti tee-pee, svítící autodráha plyšáky knihy kouzelné čtení + pohádkové knížky postavičky z marvelu puzzle a nevím co tam ještě mají nakupuji během roku a pak se nestačím divit co všechno mají 😀

vaneska1506
autor
31. říj 2018

@ditta01 tak ta knizka s tatinkem zni skvele,manzelovi vubec nevim co a tohle ho urcite potesi 🙂

janickaruzicka
31. říj 2018

Já vás holky strašně obdivuju, taky už bych chtěla s dárečkama začít, ale každý rok to hrozně odkládám. 😔

smardik
31. říj 2018

@ditta01 ta knížka ní skvěle, nemohla by jste dát ukázku jak vypadá uvnitř?

volfikovi
31. říj 2018

Tak já se také přidám. Manželovi jsem koupila waflovac a letenky do Dánska 😁 dceři 11 let popsocket, povlečení unicorn, spoustu náušnic a podobných kravinek, deník unicorn, kryt na mobil oblečení a kolo . Dcera 7 let dostane od svého tatínka mobil, od nás kryt na mobil, povlečení, nějaké oblečení, knížky, hatchimal zvířátko a koloběžka. Společne dostanou závesy s unicorny do pokojíčku, nějaké společenské hry. Všichni společně jsme si nadělil v lednu hory.

ditta01
31. říj 2018

@vaneska1506 ,
@smardik
Zítra vyfotím a dám sem doufám že nezapomenu 😀

ditta01
31. říj 2018

Myslím že je o pokračování té knížky pro tatínky agent 002 ale tu nemám ☺

vaneska1506
autor
1. lis 2018

@janickaruzicka já právě taky, ale letos jsem se hecla :D

vaneska1506
autor
1. lis 2018

@volfikovi hory super, taky dobrej nápad 🙂

igabi
5. lis 2018

U nás je v plánu Albi tužka, dětská mikrovlnka a už máme nachystaný sedací vak DayDream - pro prcka. Chlapovi wifi otočnou kameru na chalupu, zelák na okurky a společně si ještě nadělíme tv. Pro ostatní napr. povlečení se zvířátky (myslim TopProsteradla), a ruzne blbosti. Jeste desne váhám nad houpacím prknem, ale je šíleně drahé.

broucek1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katasvec
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
keilin
23. lis 2018

já se letos musím pochválit..mám pro syna i tatínka skoro všechno..zato zbytek rodiny pokulhává :D pro tatínka praktické věci co vím že sám chtěl..aku šroubovák, nějaké nové oblečení, novou žiletku a kosmetiku k tomu a pár drobností...ale tam je to podle toho co vím že potřebuje a chce.
Syn 4 roky..samozřejmě něco na hraní a radost tj auto na ovládání, pohádka, náhradní koleje k dráze co už má ale i praktického omalovánky, pastelky vodovky a tak protože ho to hrozně baví a pak dětské klávesy. Miluje hudbu chodí zpívat tak bych to chtěla rozvinout i na to hraní. Ještě mu chceme koupit hodinky, už ho baví se to učit. Nějaké skládačky ..prostě takovou všehochuť 🙂

vaneska1506
autor
23. lis 2018

Pro Vanesku: kloboucku hop,loveni rybicek,svojtka knizky,mozaika koralkova a panenka s vanou 🌸

vaneska1506
autor
23. lis 2018

Jeste manzelovi dreveny box na hodinky

bayt
23. lis 2018

Manžel je pařmen, dostane pro verzi Playstation4, máma nic nechce, dostane ale kuchařky o vaření s dtěmi a pro děti (ráda vaří a vnuka evidentně miluje). Táta si přál poukaz do restaurace, tak dostanou voucher na degustační menu. Pro synka máme třeba Kouzelné čtení od Albi, dřevěné hrací kostky Wonderworld, opičku s menší opičkou od Skip Hop, nějaké hračky do vody...Se sestrama si nic nedáme, jen si uděláme spolešné posezení někde. Kámoška si přála poukaz do restaurace Špejle. Babi a dědovi jako tradičně nějaké lepší potraviny.