Vánoční dárky diskuze. Jaké máte tipy podle věku dítěte?

theatimma
7. zář 2020

Ahoj,
hledám inspiraci na vánoční dárky pro 4.letého syna.
(baví ho puzzle, Albi knížky, Lego) ale myslím si, že už toho má celkem dost. Chtěla bych tuhle diskuzi založit pro všechny, aby jsme si mohli vyměňovat typy podle stáří děti, takže kdokoliv může napsat typ a kolik je prckovi. Každý si v tom najde to svoje. Pokud to tu někde je, smažu tuhle diskuzi. Předem díky za komentáře. 🙏🙂

radkazenklava
23. zář 2021

@theatimma pro inspiraci, náš dvouleťak dostane Pikleruv triangl, k tomu skluzavku, zvukostrom a balancni kameny z dilny Targe, prvni spolecenske hry od Djeco Little action a Little cooperation, knihu se světýlky , puzzle dopravni prostředky, play doh bagr, sadu kinetickeho písku, od tety Albi tužku a pár knih k tomu a od babiček auta (tady máme za úkol něco vybrat )

lucasice
30. zář 2021
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

A co třeba nějakou postavičku zvířátek? Mají na Mojofun aj sou úžasné, když ho baví lego může stavět farmu nebo zoo, různé věci a rozvíjet fantazii.

krisstina93
30. zář 2021

Já pro syny 2 a 6 let budu mít lego, Albi knížky, deskovou hru, pro staršího hru na Xbox, pár hotwheels autíček. Pak ještě nějaké praktické dárky jako povlečení, nové matrace do posteli atak.

lucka321novotna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aaberushkaa
8. pro 2021

Ahoj, přidávám typ na dárek. Mám 9 letého syna a objednala jsem mu knihu "Můj atlas zvířat a rostlin" z Familium. Hrozně mě zaujala, protože se tam toho spoustu dozví, v knize si i sám může dotvářet a dělat různé pokusy. A takové věci ho moc baví!