Půjčka na RP. Je to vůbec možné?

31. črc 2021

Ahoj maminky,mám takovou otázku 🙄
Vzala jsem si nebankovni půjčku ale tento měsíc mi nějak nevyšla splátka.Samozřejmě jsem hned volala paní která si pro penizky jezdi a chtěla se sní domluvit že bych ji splatku dala hned okolo 2-3.8 ale ta hned na mě zaútočila s tim že jestli to nebude do konce mesice tak si zajde na socialku a prijdu tak o rodičák.Je to vubec možné ? Říká že půjčku na rodičak si ja vzit nemuzu ale ona může dat bo jsou nějak chráněni zákonem :( Jsem stoho trošku vystrasena protože se jednalo jen fakt o par dni kdy bych to zaplatila později.

adula000
31. črc 2021

O rodicak opravdu neprijdes

zuzekk
31. črc 2021

RP ti takto vzít nemůže, ani část, jen tě straší. Budiž ti to ale poučením, jak to v prostředí nebankovních půjček chodí... a příště zvaž, jestli opravdu není jiné řešení.

kitycat
31. črc 2021

A z coho zaplatis dalsie ke ti nevychadza?

autor
31. črc 2021

@adula000 Ok ,děkuji

autor
31. črc 2021

@zuzekk děkuji za odpověď

autor
31. črc 2021

@kitycat Nevím jestli je pro vás odpověď zrovna na tuhle otázku tak důležitá ale dobrá.Mám brigádu akorát šéf je na dovolené takže mě vyplatí až nazacatku měsíce.

sudylichozrout
31. črc 2021

To je tak, kdyz si clovek s financni gramotnosti makaka vezme nebankovni pujcku u lichvare a pak se strasne divi. 🤦

kitycat
31. črc 2021

to je teda pekne na hovno robota, ze ti peniaze stoja ked je sef na dovolenke. Ale tu bude chyba niekde inde ako vravi @sudylichozrout

hezz17
31. črc 2021

@sudylichozrout s financni gramotnosti limebrskeho 🤣