Žádost o zrušení návrhu na úpravu nezletilých dětí

mrnous81
23. dub 2012

Dobré dopoledne ...
S manželem budeme 13 let a teď jsme prožívali největší krizi našeho vztahu ... Došlo to až tak daleko,že mám podaný u soudu návrh na úpravu nezletilých dětí !
S manželem jsem se jakžtak dohodli,že to ještě spolu zkusíme,právě hlavně kvůli těm dětem ... a náš vztah mezi námi také není ještě tak mrtvý 😉
Sice jsem volala na soud,jak tu žádost mám sepsat,paní mi pár záchytných bodů řekla,ale stejně z toho nejsem moudrá !!!
Máte s tím některá zkušenost se sepisováním této žádosti ??? Pomůžete mi s ní ??? 😉
PS: Má tam být napsané spisové číslo,pod kterým je to vedené.A to,že netrvám na podání návrhu na úpravu nezletilých dětí! Návrh beru zpět a žádám o odložení návrhu.Také uvést důvody odložení návrhu!
Byla bych moc ráda,kdyby se tu našel někdo,kdo by mi s tím pomohl! Předem moc děkuji 🙂

mrnous81
autor
24. dub 2012

Nikdo mi neporadí ? :-/

diviska
24. dub 2012

@mrnous81 já tedy zkušenost nemám, ale mám zkušenost s úředníkama 🙂 to co píšeš v PS: se zdá jako jasné. Napsala bych prostě že žádám o odložení návrhu na úpravu nezletilých dětí, spisové číslo to a to a jako důvod urovnání vztáhů s manželem a pokus o udržení rodiny ...

fatin
24. dub 2012

@mrnous81 Ahoj, možná by Ti mohli pomoct na oddělení sociálně právní ochrany dětí.
Napsala bych to asi takto:

Okresnímu soudu v ...
Věc: Žádost o odložení návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem

Žádám tímto o odložení návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem (vypsat jména + data narození), který jsem podala (datum) k okresnímu soudu v... pod spisovým číslem ... Vzhledem k urovnání vztahů s manželem netrvám na podání tohoto návrhu a beru ho zpět.

jméno
adresa