Poslat aktovku na reklamaci, nebo to nechat plavat, ať jí donosí do konce školy?

lucifux
8. led 2024

Koupená úplně nová, stála celkem dost peněz necelých 2500,- před Vánoci jsem si všimla že, praskla ve švu a trhá se ta svrchní obrázková látka...
Zrovna si pokládám otázku, zda jí poslat na reklamaci, nebo to prostě vydržet. Syn jí dotahá do konce školního roku, a pak koupíme novou.

fyii
8. led 2024

@lucifux zalezi jak ji ma dlouho a jak se k ni chova.. podle toho bych objektivne vyhodnotila situaci. Vyrobce uz urcite vada videl, takze pochybuju, zr vyreklamuje vsechno

ada22
8. led 2024

@lucifux záleží jak je aktovka stará a jak je celkově odrbana. Jestli aktovka vypadá zachovale a jen se páře, tak by reklamovala.

lucifux
autor
8. led 2024

Přikládám foto, aktovka je v podstatě nová, je to prvňák. A nijak s ní nehází, neválí se... Má pevné dno s nožičkama v podstatě stojí sama. Celkový stav mi přijde velice dobrý.

ada22
8. led 2024

@lucifux to bych určitě reklamovala. Jestli to je Topgal, tak u nich to nebude problém.

ada22
8. led 2024

@lucifux možná bude stačit je oslovit přes email. Tohle vypadá jako chyba při výrobě.

lucifux
autor
8. led 2024

@ada22 baagl.

kocvarovas
8. led 2024

@lucifux podle mě je 2500 Kč dost, aby byla aktovka ani ne po půl roce roztržená.. Určitě bych reklamovala..

lucifux
autor
8. led 2024

@kocvarovas také si právě myslím.

rebe
8. led 2024

Rozhodně bych reklamovala. Buď dostaneš kompenzaci, nebo nový kus, který po pořízení nové můžeš prodat. A do konce školního roku zbývá půlka, proč by měl chodit s potrhanou aktovkou.

ada22
9. led 2024

@lucifux tak u nich s reklamaci zkušenosti nemám, ale určitě reklamovat.

ada22
9. led 2024

Hlavně ta aktovka by mu měla vydržet ještě alespoň rok nebo dva.

ciocca
9. led 2024

@lucifux také jsem reklamovala Baagl po pár měsících používání. Vyměnili mi ji za novou, jen tedy počítej, že můžete být až měsíc bez aktovky.

sabine_
9. led 2024

Mám čerstvou zkušenost u reklamace aktovky. Baagl. V dubnu to budou 2 roky od koupě. Rozbil se zip, rozjíždí se. Okamžitě reklamaci uznali a posílají nový kus, protože se ten starý nedá opravit. Vše bez problémů. ☺️

lucifux
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz