Môžem byť tehotná?

starekovajana
3. jan 2023

Dobrý deň,
Chcem sa vás opýtať, s manželom sme mali pohlavný styk cez plodne dni. MS mi mala prísť 01.01. Avšak sa nedostavila robila som si teh. Test, ale mi vyšiel neg. Včera aj dnes sa mi objavilo na toaletnom papieri ružovkastý výtok. MS mi mešká 2 dni. Prosim vás môže ísť o tehotenstvo alebo je to príchod ms. Ďakujem za odpoved.

majamat
3. jan 2023

ak myslis plodne dni tie dni, kedy bezne aplikacia vypocitava, resp sa prirodzene traduje, ez by mala byt ovulacia, tak by si uz ala mat tehu test pozitivny.

ak mas ovulaciu odsledovanu, tak zavisi kedy bola. bezne byvaju plodne dni a teda aj ovulacia v polovici cyklu, cize teraz by si mala byt uz asi 2t po ovulaciia to by uz test fak mal aspon nejaky naznak ukazat.test bezne ukazuje pozitivitu v obdobi 7-10dni po ovulacii. hoci na zaciatku len v podobe ducha.

jedina moznost tehu teda zostava, ze si otehotnela pred menej ako 10dnami predtym,a ko si sa testovala.

katina02
3. jan 2023

Môže ísť aj o jedno aj o druhé. Proste počkaj ešte pár dní 😉

ar3m1s
3. jan 2023

@starekovajana ahoj, mne tiez raz takto prisiel ruzovy vytok a dostala som menstruaciu. Potom som bola dost smutna takze si zatial radsej nerob nadeje aby neprislo sklamanie :/

dzulli1980
3. jan 2023

Skôr si myslím, že sa Ti rozbieha ms.
@starekovajana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre