Môžem byť tehotná?

smolka8
17. júl 2018

Ahojte baby. Asi pred týždňom som mala s priateľom nechránený pohlavný styk cez ovulaciu (Viackrát po sebe). Pred polrokom som prestala užívať antikoncepciu. Posledné dva dni mi je veľmi nevoľno, taký divný pocit v podbrušku. Myslíte, že by som mohla byt tehotná alebo to môžu byt príznaky niečoho iného? Každej jednej kočke ďakujem vopred za názor.

mimer
17. júl 2018

@smolka8 ou shit. Sprav si test. Moc nekomentujem,ale toto uz je sila,aby sa dospela zena pytala..

janulka2811
17. júl 2018

No neviem či po týždni by si mala nejaké príznaky ach jaj ... 😒

smolka8
autor
17. júl 2018

@janulka2811 preto sa pýtam žien,ktoré take niečo zažili,aby som zbytočne nestresovala. Lebo raz som si spravila test a bol jasne pozitívny,no nebola som tehotná.

titla
17. júl 2018

Falošne pozitívne tehotenské testy sú veľmi zriedkavé. V tvojom prípade buď mohlo ísť o biochemické tehotenstvo, čiže došlo k oplodneniu, ale embryo prestalo rásť a tehotenstvo sa neudržalo a MS prišla v termíne.
Aj niektoré druhy liekov môžu ovplyvniť výsledky tehotenského testu. Prípadne cysty na vaječníkoch, tie tiež môžu produkovať HCG.
Najlepšie je počkať si do vynechania MS a testovať sa až potom. Týždeň po ovulácii je strašne skoro na to aby si mala nejaké príznaky.

deti95060810
17. júl 2018

tehotenstvo ešte nemôžeš cítiť...to si len namýšľaš...

smolka8
autor
17. júl 2018

@titla ďakujem za odpoved/názor.

shilla23
17. júl 2018

@smolka8 ak si mala pozitivny test tak si bola tehotna mozno MA-potrat ci uz biochemicke alebo prirodzene a plod sa prestal vyvijat...a teraz by si asi este nevedela ze si v tom skus test ak ti bude meskat..

janulka2811
17. júl 2018

@smolka8 netreba to riešiť ihneď týždeň po ... uz som raz písala k takejto podobnej téme,že pred 60.rokmi ženy ani neriešili ovulacne testy a ani tehotenske testy ... nechaj to na prírodu.
Ak sa nepodarí do roka otehotnieť,potom to rieš zo svojím gynekológom a netreba písať dokola ako ostatné,čo má prísť príde.
Ja som tiež bola nedockava ale neriešila som to vôbec a keď som prestala sa sledovať akurát to prišlo.Vyčkaj do prvého menzesu a i keď by si ho dostala,nič sa nedeje,určite nemáš 40rokov 😁
Nerieš ovulacky,sexujte kedy máš chuť nie kedy máš vypočítane plodné dni ...

ujaju
17. júl 2018

Podľa mňa je to príliš skoro aby si mohla mať už takéto príznaky. Počkaj ako to bude s ms a ak by meškala tak si normálne sprav test a uvidíš.

thoughtfulweirdo
17. júl 2018

Po týždni si príznaky akurát tak nahováraš. Neuveriteľné, koľko dospelých žien nevie, že má čakať do vynechania menzesu, ale hľadajú tehotenstvo pomaly hodinu po sexe 🤔

hajajsnbs
20. júl 2018

Dobrý deň , chcela by som sa spýtať , ehm s priateľom sme pred dvoma týždňami mali nechránený sex , on hovoil že dáva pozor, vždy keď ho vytiahol tak si ho ešte utrel. Menštruáciu som mala normálnu. Od mojej menštruacii sme to nerobili. No, teraz mám menšie podozrenie, že by som mohla byť tehotná. Je mi od rana do večera strašne zle, nič sa mi nechce jesť , mám krče v bruchu... A je dosť napušený.. môžu to byt len zaludocne problemy? Alebo, teraz som prezila velmi stresujuce obdobie moze to byt s toho?

thoughtfulweirdo
20. júl 2018

@hajajsnbs Pokiaľ si mala normálnu menštruáciu, je takmer nulová šanca, že by si bola tehotná. Skôr ten stres.

hajajsnbs
20. júl 2018

@thoughtfulweirdo ďakujem za odpoveď.

shilla23
20. júl 2018

@hajajsnbs ja som otehotnela prvy krat pocas smrti blizkeho ktoreho som opatrovala.. to bol megastres a aj tak som otehotnela.. vsetko je mozne tvrdit ze je sanca nulova je odvazne vzdy tam je percento aj ked si dava chlap pozor.. horsie natom je ze sa to odrazilo ten stres a potratila som uz 5-6tt.. takze radsej si nedavaj lieky ak ti je aj zle..

thoughtfulweirdo
20. júl 2018

@shilla23 Ja som vychádzala z toho, že mala normálnu menštruáciu. Je veľmi málo žien, ktoré sú tehotné a normálne menstruuju. Samozrejme, nejaké to percento je úplne vždy, preto som aj napísala, že šanca je *takmer* nulová

annamari4
20. júl 2018

@mimer každý boží deň toto tu píšu 🤦 moje oči 😁

anielicek009
19. aug 2018

Skus si urobit test a uvidis ale pockaj aspon 2 tyzdne este

vviieerrkkaa
22. okt 2018

Ahojte - spodne dva testy robene 1 den meskania, ten vrchny bol den predtym.
🙂 Je tam? 😍

08snazilka80
22. okt 2018

@vviieerrkkaa krásne // 😊

laura234
25. dec 2018

Menzes som malá dostat 23 ale nedorazila testovat tak skoro nechcem Lebo zase budeme sklamani strašně má bolia bradavky jak stále před MZ.

barbican
4. mar 2019

Ahojte Je tam Nieco vidiet?

anielicek009
4. mar 2019

@barbican na fotke to zle vidno tak neviem

lisa200
6. mar 2020

Čo si o tom myslite? Menštruácia ma prísť o 2 týždne

kurtik83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lisa200
6. mar 2020
lisa200
6. mar 2020

Áno mam akurát plodné dni.. Lenže po menštruácii som mala

veronikaszabova
6. mar 2020

@lisa200 teraz mas plodne? Tak naco robis test? 🙈🤷‍♀️

lisa200
6. mar 2020

@veronikaszabova preto lebo po kramoch som mala pichanie vo vajecnikoch presne také jak mávam v čase ovulácie

victorialucia
20. júl 2020

Ahoj baby mam otázku mala som MS ale uz viac ako týždeň pocitujem na lavej strane pod bruskom take steklenie svrbenie a menšie tlaky mozem byt tehotná? Alebo je to nieco ine ďakujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre