Prosím skomentujte foto. Som tehotná?

mart1na26
27. jan 2013

Co myslite?

silvuska47
24. feb 2013

treba si kupiť digitalny ten ukáže kolko si týždnov tehotna.ja som si robila i obyčajne testy a tie pre mna nedopadli najlepšie.ale akonáhle som si spravila ten digitálny bolo to jasnéééééééé...ale inak gratulujéééééééémmmmmm

renca55
24. feb 2013

@sandri naozaj aj tebe je zima??? Aj ja mám na seba 3 pulóvre, skoro aj kabát som dala. 😀 Inác aj mne bolia prsia a stále som hladná. Tehotenstvo este nemám potvrdené, zajtra si urobím test, a potom uvidím.

renca55
24. feb 2013

@silvuska47 teraz idem kúpit, dobre ze si písala. Skúsim to, lebo uz z toho bláznim...ze neviem co je. 😒 🙂

silvuska47
24. feb 2013

@renca55 nie je síce najlacnejší ale zase máš istotu že ti ukáže v ktorom si týždni..

renca55
24. feb 2013

@silvuska47 A tie digitálne uz ukázajú? Je jedno ze aká znacka je?

silvuska47
24. feb 2013

@renca55 poslala som ti správu 🙂

sandri
25. feb 2013

@renca55 ano, tiez nosim najhrubsie svetre, v praci si prikurujem prenosnym radiatorom a sedim tam zabalena v deke s horucim cajom... kolegyne nechapu, ale zatial ich nenapadlo, ze by som mohla byt tehotna 😀

jakam
25. feb 2013

Aj ja som rano testovala a ocila som aspon na ducha ale ozaj si netrufnem povedat ze som ho naozaj videla 🙂 sa neviem dockat dalsieho testovania 🙂

luckamb
26. feb 2013

HOlky, tady josu tak krásný fotky!!!! 😀

mart1na26
autor
26. feb 2013

zial o babenko sme v 7 tt prisli :( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

mia_31
27. feb 2013

@mart1na26 to je mi velmi lúto, my sme prišli v októbri v 10tt, najprv nekonečná radosť z dvoch čiarok a potom nekonečný smútok. ☹

rradka
27. feb 2013

@mart1na26 to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ Nikdy jsem to nezažila a nedokáži se asi plně vžít, ale přeji hodně síly jít dál!!!

mart1na26
autor
1. mar 2013

@mia_31 ahoj mia. Ako si to prekonala? Mne je strasne. Mam pocit ze ten smutok nikdy neprejde... ;(

mia_31
1. mar 2013

@mart1na26 napísala som ti internú poštu

kamculenka
21. mar 2013

Holky dnes 29dc 15dpo.am poranu i pres den trochu zaludek na vode. Spatne spim a malinko mi cukaji prsa a mam je vetsi. Podle manzela i naladova jak hrom. Falesne pozitivni? Leky neberu zadne. Bt 37 dnes vcera 37.2 cipek dole tvrdy jak kamen a zavreny. Dekuji za koment. 🙂

bronia13
21. mar 2013

@kamculenka no to si urcite tehotna nie?

kamculenka
21. mar 2013

No to je to co nevim. Tak asi jo no teda... ale ze bych mela az takove stesti a povedlo se skoro hned? Druhy cyklus? 😉

kamculenka
21. mar 2013

No cipek mi zmekl a je nahore jako pred ms. Tak ja nevim :( vcera vecer byl dole tvrdy. Ted je mekounky.

lenicka07
21. mar 2013

@kamculenka Taky bych řekla, že jo ... Krásná čárka 🙂 Proč by se to nemohlo povést hned druhý cyklus ? 🙂 Držím palce, ať se mimi pěkně uchytí ..

kamculenka
22. mar 2013

Ahoj dekuji. Ted po curani jsem nasla kapky krve cervene na papiru snad to nic nebude :(

marketa1008
22. mar 2013

Tehotna urcite jsi 🙂

janesafari
24. mar 2013

Jééé...je to tam,Takhle se mi test ukázal na začátku 4tt a následující dva testy následující dny už to bylo jen výraznější...at vše vyjde jak má-já už sem zítra 24tt... 😀

janesafari
24. mar 2013

...a byla sem těhotná po 6 týdnech od vysazení antikoncepce a podle ,výpočtů, sem otěhotněla dva dny před druhou MS...možné je všechno-příroda je mocná čarodějka... 😉 🙂 ...a těhotná vypadám už od 6tt...v práci sem měla co dělat,abych to utajila,než mě Dr.v 9tt. dala těhu průkazku... 😀

koniarova
24. mar 2013

@kamculenka Jasné že si. Veď to je úplne jasné. 😉

ratatooy
24. mar 2013

vypada to že jo,zkus za par dní znovu jetly bude silnejší pkud mivaš rozhazeeny cyklus aby to nebylo třeba jen biochem,těhu

kamculenka
24. mar 2013

Cyklus mam prave pravidelny. Mam 4 dny zpozdeni. 2 testy 10 citlivost a 1 25uiml a vsechny vysly pozitivni... ted jeste aby se to udrzelo no.

deny81
24. mar 2013

@mart1na26 je mi to velmi luto, viem ako sa citis. drz sa.

dadushka007
24. mar 2013

@kamculenka ja som mala tiez takyto vysledok testu, az 2x som si testovala a vzdy mi vysla trosku slabsie, po tyzdni som zacala krvacat, takze som tehotna nebola. dalsi cyklus som otehotnela, vtedy bola ta ciarka uplne silna. bohuzial to ale nedopadlo dobre....

kamculenka
24. mar 2013

@dadushka007 No tohle je z rána, v poledne byl silný jak hrom, ten naskočil okamžitě. To byly testy s citlivostí 10. V sobotu jsem si dělala s citlivostí 25 a vyšel taky extra silný... takže snad jsem 🙂

luc1979
24. mar 2013

ta krev může být i po té kontrole čípku, mívala jsem to v těhotenství po každé kontrole - tak teď to ještě potvrdit u dr. z krve 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre