Slabá druhá čiarka na 7. - 8. deň po ovulácii - skúsenosti

10. máj 2021

Pekny den zienky. vcera mi bolo nejako divne, tak som si dnes rano spravila tehu test kde bola slabunka druha ciarka. Avsak som len 7-8 dpo. (Ovu potvrdena testom a gynekologom). Je to mozne zeby test tak skoro ukazal? az potom som pozrela do kalendara, ze ms mam dostat o necely tyzden.
Pred par mesiacmi som mala takuto ciarku "ducha" cca 9-10 dpo. Dakujem.

borka168
10. máj 2021

Mne slabú čiarku ukázal 4 dni pred termínom ms a v deň očakávanej ms uz bola čiarka silná

autor
10. máj 2021

@borka168 ano aj mne tak ukazal tie 4 dni pred ms ale tehu nedopadlo dobre. Ale naozaj sa mi nezda ze by tak skoro mohol test zachytit hcg 😳

borka168
10. máj 2021

No ja už som potratila 2x,teraz som tehotná tretí raz. Ale k doktorke som objednana az o 2 týždne. Asi je to možné, skus testovať obden a uvidíš, ci bude čiarka silnejšia. Držím palce🍀

autor
10. máj 2021

@borka168 dakujem, drzim ti prsty nech to tentokrat vyjde do konca 😊

borka168
10. máj 2021

Ďakujem, snáď to tretice🙂

diaalex
10. máj 2021

Mne ukázal // 3 dni po vynechaní a aj to úplne úplne slabú a pri druhom tehu v deň ma // silne čiarky

autor
10. máj 2021

@diaalex skusim este zajtra, moznoze som mala vidiny, ale nezdalo sa mi 🙂

monka105
10. máj 2021

Aký si si robila test? Úprimne ja mám pocit, že drvivá väčšina týchto testov proste duchuje hlava-nehlava. Možno je to naozaj iba chyba testu (nie, že by som ti nepriala tehotenstvo, len sa snažím nájsť vysvetlenie).

mirus11
11. máj 2021

Vidiny si nemusela mať,lebo aj mne vyšiel krásny duch na 8dpo.twhotwnstvo nedopadlo nakoniec u mňa dobre,ale tebe držím palce,aby ti to krásne silnelo.

autor
11. máj 2021

@monka105 rozumiem, tiez sa mi to nezda, robila som mama test

autor
11. máj 2021

@mirus11 dakujem, ale asi to bol len falosny poplach, dnez som robila rano a ak tam je slabucka ciarka tak nie taka ako vcera 😔

siska25
11. máj 2021

Ja som mala pozitivny test cca 8-9 dni po ovulacii. Do MS mi zosrtavalo minimalne 4-5 dni. Najskor som mala ducha, o dva dni uz viditelnu ciarku a v den ocakavanej MS som mala uz dve rovnake ciarky. Teraz som v 12 tt. Ja presne viem kedy som otehotnela a asi na stvrty den od ovulacie na zacali velmi boliet prsia, co mna len v tehotenstvach bolia. Takze ano za mna je to mozne, ze test tak skoro ukaze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre