Test bol negatívny, môžem byť aj tak tehotná?

sabinka264
5. júl 2019

Ahojte, od 24.6 som mala prvý pohlavný styk nechránený presné vtych dňoch som mala mať aj plodné dni. Od 1.7 som mala Biely výtok ktorý trval 3 dní bol biely,hustý nesvrbel,nezapachal. A stále má pobolieva v podbrušku, častejšie mocim aj kríze má bolia tak som si myslela že to bude tehotenstvom spravila som si dneska ráno test a bol negatívny. Menzes mám dostať 10.7 myslíte si že môžem byť aj tak tehotná ale test to ešte neukázal? Ďakujem za odpoveďe

arcticcode
5. júl 2019

10-14 dni ukazuje test.

sabinka264
autor
5. júl 2019

@arcticcode prešlo 11 dní no nemusela som presne vten deň otehotnieť takže neviem

alexandra2468
5. júl 2019

@sabinka264
nechraneny sex = ano, mozes byt tehotna, ale nemusis.
Negativny test - este ti ani nemaska menzes, ja som mala az v den ocakavanej menstruacie slabucku ciarku na teste. Peknu ciarku som mala az ked mi meskala tyzden.
A “tehotenske priznaky” - na tie je naozaj skoro a len si ich namyslas.

angi07
5. júl 2019

@sabinka264 ja som.mavala husty biley vytok prave pocas ovulky. robila si ovu testy alebo iba predpokladas ze vtedy sa mala plodne dni? nemohlo sa to posuvat? na test mas este chvilu casu ale na priznaky podla mna troska skoro

sabinka264
autor
5. júl 2019

@angi07 posledný menzes som mala 12.6 podľa kalkulačky pri 28 dnovom cykle by som mala mať plodné dni od 25.6 preto si to myslím. Tiež si myslím že tie príznaky by boli skoro no fakt neviem už

sabinka264
autor
5. júl 2019

@angi07 čítala som diskusie že niekomu sa ukázal pozitívny test už v 8 deň od oplodnenia preto som myslela že ci sa mi neukáže nahodou

andreal1
5. júl 2019

Naozaj pockaj do prveho dna meskajucej menstruacie ja som si robila 5 dni pred a bol cisty biely ukazkovo negativny. V den menstruacie bola ciarka - velmi slaba ale bola. Oplodnenie vajick nieco trva a priznaky tehotenstva si pravdepodobne iba namyslas. Pockaj este do 10teho 😊

angi07
5. júl 2019

@sabinka264 ano ale je to zriedkave.pri prvom tehu som mala po 3 dnoch meskania cisto biely az po 10 dnoch som mala pozit. a teraz pri tomto v den ocakavanej MS som mala ducha rano ale poobede uz pekne ciarky 😊ja by som zbytocne netestovala ale vsak tehu testy nie su extra drahe tak ked chces testuj 😀

koalka362
1. jún 2021

@angi07 ahoj ja sa chcem opytat a pri tom prvom tehu ked ukazal test pozit vysledok az 10 dni od meskajucej ms si mala aj nejake priznaky? 🙂

angi07
2. jún 2021

@koalka362 ahoj.okrem zapchy nic ...jaj ano bolo mi zle od oblubeneho Mojita 🍸🍹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre