Kozmetika pre dieťa

ninka1609
7. apr 2018

Ahojte ...hľadám nejakú kozmetiku na telíčko mojej dcérky..ktorá je non stop vychádzana ...#čakáme na výsledky od alergológa ..zatiaľ berie zyrtec a mastime s excipialom...na nezaberá nič v kuse sa škriabe a .vyhadzuje...viem že kozmetika to nezachráni ale hľadám aspoň niečo na zlepšenie pokožky ...nejaký sprchový gél a mliečko telové...proste niečo čo nedráždi.....čítala som už o bioderme ale neviem ....

kúpiť

pribinak
7. apr 2018

Na premastenie pokožky je dobre Balneum mlieko do kúpeľa, da sa kupit aj bez predpisu

ninka1609
autor
7. apr 2018

@pribinak balneum máme používame nezaberá

ninka1609
autor
7. apr 2018

Prikladám aj zopár fotiek...najprv sú to červené fliacky neskôr ich zderie

86488648
7. apr 2018

Moja neter mala podobny problem,sestra zacala prat jej veci v sensitive detskom prasku a bolo po probleme ...

ewell13
7. apr 2018

Ja pouzivam aviril olej taky modry

ninka1609
autor
7. apr 2018

@86488648 ahoj to je co za prášok? Môžeš mi sem hodiť foto? Ďakujem

ninka1609
autor
7. apr 2018

@86488648 Ja od narodenia mam persil tekuty pre bábätká a avivaz lenor

ivanamyl
7. apr 2018

Podrazdenu pokozku upokojuje Ovseny kupel. Da sa kupit, alebo si ho viete pripravit aj doma (recept na nete).

ivanamyl
7. apr 2018

odsledujte si pranie a prasky. ale aj strava. moze to byt hocico. drzim prsty. Kozmetiku obmedzte na minimum.

ninka1609
autor
7. apr 2018

@ivanamyl aj ovseny kupel mame ...

aleshka_supermama
7. apr 2018

@ninka1609 kamarátka mala rovnaký problem podobne vyrážky, zmenila prášok z persil presla na DMkovy a avivaz prestala používať. Malu tiež začala kúpať v pene do kúpeľa s oslim mliekom a bolo po probléme..

86488648
7. apr 2018

Tak to si uz nespomeniem, neter je uz dospela ziadne maste nezabrali ...ale v dm, kde chodim kupovat maju taketo prasky,dokonca som uz videla aj ultra sensitive ja som svojmu synovi od malicka prala veci len v takomto(3kg balenie Denkmint sensitive-s obrazkom maleho babetka) a ziadna avivaz ani detska na odporucanie ako prevenciu a doteraz sme nemali ziadne problemy ja si tiez svoje veci periem v takom prasku,lebo inak by som vkuse skriabala az do krvi...pozrela som si aj obrazky vyzeraju podobne,ale nemusi to byt to iste...nie som lekarka ked kamoskina mala tiez kozne problemy,vtedy jej jedna zlata doktorka povedala,ze treba najprv zacat riesit prasok na pranie,neprehanat kupanie a potom stravu...atd no nechcem sa robit mudra len som chcela pomoct prajem nech sa to co najskor da do poriadku😊

matabb73
7. apr 2018

Telové mlieko Dexeril. Mojej dcére to pri akseme veľmi pomohlo, lebo mala potom pokožku odolnejšiu.

zeytin
7. apr 2018

U nas zabralo prat v lovele, sprchovat bioderma abc moussant alebo aderma sprchovy olej a natierat exomega krem a skincap a kyselinou mliecnou premastovat.

maminka12345
8. apr 2018

@ninka1609 mne to pride ako ekzem lebo zrovna to ma v partiach kde sa poti.moja mala to ma a hlavne ked sa otepluje vonku zabera nam iba krem od koznej locoid alebo zarabana mast.excipial je dobry ale po prelieceni v takomto stadiu nepomaha.

ninka1609
autor
8. apr 2018

@86488648 ahoj a tekuty prasok ci klasický

ninka1609
autor
8. apr 2018

@maminka12345 my to mame v kuse ci zima ci jar ci leto niekedy trošku lepšie ale hneď sa to vráti skusim tie prášky vymeniť a v utorok budu vysledky od alergologs a potom navstivime koznu

galixx
8. apr 2018

@ninka1609 nam pomohla tiez zmena prasku. A to sme povodne pouzivali lovelu. Potom som kupila v DM taky eco praci gel, a uplne mu to zmizlo. Avivaz nedavaj ziadnu, nech je v kontakte s co najmenej chemikaliami. Ale moze to byt aj potravinova alergia. My sme to mali taketo, po zmene prasku cista pokozka

semtexka1
8. apr 2018

Určite vylúčiť persil, ten je veľmi agresívny, poznám milión prípadov, kúp napr batola, lovela alebo bupi, per všetko detské zvlášť na 60 a ešte aj extra navyše zmykaci cyklus

ninka1609
autor
8. apr 2018

@galixx presne ako my

ninka1609
autor
8. apr 2018

@galixx mozes mi poslat aj foto toho prášku dakujem

ninka1609
autor
8. apr 2018

@semtexka1 ano hned skusim ten z dm ako tu radia aj prat budem tak ze este raz prezmykam

ninka1609
autor
8. apr 2018

@maminka12345 ona to ma aj na chrbte, a na hrudniku proste všade

86488648
8. apr 2018

Klasicky praskovy ale maju aj tekuty...

simmi55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simmi55
8. apr 2018

emuoleje.sk Maju tam produkty aj pre babatka, odporucam masazny olej bez levandule pre istotu ;) Inac obmedzit kozmetiku, pozor na pracie prasky a ovseny kupel je tiez skvelou pomocou

ivanamyl
8. apr 2018

Este ma napada calciova mast, pomaha pokozke vratit sa do normalu a vazelina na premastenie.

galixx
9. apr 2018

@ninka1609 tu je ten prasok, je drahsi, ale pouzivam ho len pre krpca a nedavam ho vela, aby neostaval zbytocne vo vlaknach

ninka1609
autor
9. apr 2018

@galixx dakujem

ninka1609
autor
10. apr 2018

Ahojte takze mala.ma intoleranciu laktozy a predpisali nam broncho vaxom ..no citala som na to same zle recenzie tak neviem ci jej to vobec nasadiť...nemate stym niektorá skúsenosti?