6týdenní syn spinká přes den max. 30 min

romanavitkova
29. kvě 2017

Ahoj maminky jdu si k Vám pro radu i pro pomoc. Malému je 6 týdnů a už 2 dny mi přes den moc nespí maximálně naspí 30-45 min. V noci spinká hezky to zvládne 4-5 hodin a někdy i 6. Nevím co se děje. Může to být ted tím teplem? Nespí ani v kočárku ...

lv
29. kvě 2017

V 6týdnech může mít růstový spurt, každopádně já jsem články/zkušenosti, že malé dítě prospí 20h, nesnášela, neb moje děti obě prostě nespaly 🙂

romanavitkova
autor
29. kvě 2017

@lv Děkuji moc. Je pravda že když se vzbudí tak sonduje prso .. tak dám dudel ... a nebo fenyklový čajík .. ;) tak snad to přejde co nejdřív .. jsem si jaksi zvykla že spí i 2 hodky a já stihnu i uvařit 😀

panickatlamicka
29. kvě 2017

@romanavitkova a proc mu nedas prso? Dudlem a cajem si akorat kazis kojeni. Kojene deti zadnej caj ani vodu nepotrebuji.

leni88
29. kvě 2017

@romanavitkova Ahoj, mám holčičku dva a půl měsíce a se spaním to má už nějakou dobu úplně stejně, přes noc spí krásně, ale ve dne jsou to dvacetiminutovky...Myslím si, že už prostě nemá takovou potřebu spánku, tak se jí snažím přes den zabavit jinak a jsem ráda, že v noci spí..jediný problém je, že toho takhle přes den moc neudělám, ale doufám, že až bude starší, tak se chvilku zabaví i sama..

kotty
29. kvě 2017

urcite davat prso na požádání, miminko neni budik , sama jsdm v porodce zazila rady interval tri hodiny mezi kojenim. je teplo , i kdyby si cuclo jen..

hanka_333
29. kvě 2017

Muze mit hlad, ale i žízeň, když je tak vedro. Tak malé mimi bych určitě zkusila více kojit, čaj je zbytečný.

kotty
29. kvě 2017

@hanka_333 jako takle malému fakt je no... já měla akutní sekci, kojení na prdlačku bohužel i po návštěvě LP po návratu z porodky, co bych dala za to kojit, i kdyby co deset minut. Malá je srpnová, doktorky jsem se ptala, jestli mám tedy dávat jen UM nebo i čajík a řekla mi, že čajík spíš až ke třem měsícům kdyžtak...no stejně je malá bojkotovala a pije vodičku doteď 🙂

romanavitkova
autor
30. kvě 2017

@panickatlamicka
@leni88
@kotty
@hanka_333 Všem moc děkuji za rady i pomoc. Prso dávám na požádání to jo, a čajík dávám protože nám pomáhá na prdíky na které trpí a hodně, ale denně ho vypije max 50-100ml.

milius
30. kvě 2017

znám velmi dobře 🙂 dcerka kolem druhého měsíce taky začala spávat jen po 30 minutách a to většinou 4 x denně. V noci krásně spala. Ale před třemi dny změna - po obědě spí 1,5 hodiny 🙂 A dopoledne a odpoledne půl hodiny venku. Ono se to změní, vydrž, pokud není mimi uplakané a unavené, tak ho nech nebo zkus dát prso.