Bio gaia kapky. Máte zkušenost?

makkki
17. říj 2019

Ahoj holky..mate nekdo zkusenost s kapkami bio gaia? Mala ma od narozeni hodne castou stolici a hodne ridkou..kazda plinka je pokakana a je jich zhruba 12 az 15 denne.. doktorka nam doporucila kapky bio gaia. Pry se nekdy stane ze deti rozene cisarem si nedokazi sami vytvorit spravnou strevni mikrofloru nebo tak neco..kapky davam uz tyden a prijde mi ze se to spis zhorsilo :( i pri kychnuti z ni neco vylitne a je to fakt skoro voda..na kontrole jsem s ni byla predevcirem..pribira dobre s doktorka udelala radeji stery kvuli balterii a rikala at kapky davam porad..za jak dlouho by meli zabrat a srovnat to aby mala tolik nekadila? Mate nekdo spatnou zkusenost s kapkami? Je ji 8 tydnu a je plne kojena..

kobzol95
17. říj 2019

Říká se, že okolo prvního měsíce používání začnou zabírat 🙂 . Mám s nima super zkušenost právě že skrz stolici. Taky kakal často a tím se to srovnalo . Vydržte ještě chvilku
@makkki

makkki
autor
17. říj 2019

@kobzol95 moc dekuju za odpoved..snad zaberou 🙂

gabrolo
17. říj 2019

@makkki nám také kapky nezabraly ale co jsem tak zjišťovala z okolí tak je doktorky hodně doporučují a všem zabraly :( Asi bych ještě počkala jak dopadnou odběry.

jednaholkaa
17. říj 2019

@makkki Hm, me doktorka doporucovala nic takoveho nedavat, ja jsem teda presto davala, jsou to jenom probiotika. Na tvem miste bych zkusila vynechat nektere potraviny..mlecne atd, postupne eliminacni dieta. Prujem muze byt symptomem alergie na potraviny..

nikolakoezlova
10. lis 2019

Doporučuji při kojení pít vodní kefír. Mnohem lepší než kupované léky (probiotika atd) kefír se dělá doma, jelikož je z vody, tak je vhodný i při alergiích.