Čaj pro tříměsíční miminko. Zkušenosti?

56501
20. dub 2021

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s dětským čajem ? Mám doma malého chlapáka který v noci neustálém vyžaduje prso co hodinu ale saje jen chvilku . Bolí mě už bradavky a jsem strašně nevyspalá a malý to pak dohání přez den . Na váze přibývá . Akorát je v noci hodně spocený- spí s námi v posteli. A tak mě napadlo mu dát napít i něčeho jiného na žízeň . Aby se mi trochu ulevilo. Vím že by mělo MM stačit ale už jsem z toho zoufalá .
Děkuju

klokanka31
20. dub 2021

@56501 Heřmánkový čaj

squezy
20. dub 2021

@56501 zajdi do lekarny, existuji cajiky od tydne od narození. Myslim ale, že v cajiku to nebude, ale zkus

konidana
20. dub 2021

čaj je blbost. Buď jen kojit nebo dát vodu, ale nejlépe nedávat. Také bych se zamyslela nad teplotou v ložnici nebo vlastní postýlkou

56501
autor
20. dub 2021

@konidana postýlku nám bojkotuje spal tam v pohodě první dva měsíce ale pak z ničeho nic hroznej řev když ho tam dám

konidana
20. dub 2021

@56501 a větráte v noci? ideální teplota na spaní je mezi 15 a 18 stupni. Jinak tedy prso může mít i jen na uklidnění, nemusí to být vyloženě žízeň...

beatty
20. dub 2021

@56501 kontaktuj laktacni poradkyni, nebo vaseho pediatra. Zadny caj ani vodu navic nedavejte, u takto malych deti muzete jen zatizit ledviny. Pokud nechcete kojit, ale verte, ze se to co nevidet zase zmeni a upravi, tak noste, houpejte, pripadne dejte i ten dudlik.
Ale deti hodne dlouho zadne piti navic nepotrebuji.

codal
20. dub 2021

@56501 čaj si myslím, že nepomůže, stejně se podle mě nenapije a láhev ti může pokazit kojení. Můžete to být růstový spurt a tam nezbývá než vydržet. Já jsem buzení co hodinu zažila u obou děti, bylo to peklo, ale spravili se to až samo časem.

tasimia
20. dub 2021

@56501 nekojim, ale malá od narození dostává heřmánkový nebo fenyklový. Teď už Leros ovocný.

jjasmina
20. dub 2021

@tasimia leros mám doma a psáno id 9 měsíců

jjasmina
20. dub 2021

Já bych ve třech měsících nedala nic, velká pravděpodobnost zkazeni kojení. Jinak já nespala pořádně 13 měsíců, v noci vydržela spát max hodinu v kuse, někdy ani to ne, prostě to příjmi tak, jak to je, není to o jídle ani o pití, chce prostě jen prso, mámu a pocit bezpečí

56501
autor
20. dub 2021

@jjasmina děkuju za radu 🙂 jen jsem už vyčerpaná ale nevzdám se !

jjasmina
20. dub 2021

@56501 já vám to věřím, taky jsem měla k.o.stavy, musíte vydržet bohužel.Je to velmi náročné období