Jaké teploty jsou při růstu zubů?

natysnovec
30. kvě 2019

Ahoj
Maminy deti,ktere prodelavaly teploty pri rustu zoubku.Jak to snasely?Kolik mely teplotu?Jak dlouho to trvalo?Chodily jste s nima ven?
Moje mala 8 mesicu.Dva zoubky dole...ale vcera z niceho nic dostala rano teploty 38,5...ale teplota vyssi nebyla...Nema zadne priznaky...ani rymu ani kasel..nic..jen ty teploty...co by to mohlo byt.Zitra jdem teda k dr. Dekuju❤

macinka1989
30. kvě 2019

V našem případě při takové horečce (asi 2dny) z toho vylezla 6.nemoc 🙂 Jinak s teplotou/horečkou by se ven chodit nemělo.

esterka_07
30. kvě 2019

Píšu svou zkušenost. Syn 13m od pondělí odpoledne zvýšená teplota a večer už nad 38,5. V úterý celý den horečky nad 38,5 s tím že po nurofenovem čípku to o cosi spadlo a včera celý den protivný uplakany neodlozitelny ale už bez horečky a dnes ráno trochu osypany trochu obličej, břicho a zada, takže jsem volala mudr a nejspíš 6nemoc.

esterka_07
30. kvě 2019

Zapomněla jsem napsat, že nám lezou dole dvojky oba naráz

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@macinka1989
u nas to taky byla sesta nemoc

natysnovec
autor
30. kvě 2019

Crp dobry poslechove dobry,vse dobry...akorat ty teploty...moc zitra...bud viroza nebo zoubky.

natysnovec
autor
30. kvě 2019

Ja sem ji ted dala nachvilku do zavetri na verandu...mala moje❤❤

elis_elis
30. kvě 2019

Zdravim, nase mala pokazde, kdyz ji lezou zoubky, tak ma vzdy teploty nad 38 jednou i pres 40 a kasle. Teploty ma tak tri dny.

bayt
30. kvě 2019

@natysnovec To není teplota, ale horečka. Měla by se od 38 stupňů už srážet. Zuby můžou způsobovat mírnější teploty, ne horečku. Pokud budou horečky déle jak tři dny, je to na návštěvu lékaře.

eldrag
30. kvě 2019

u nas taky zuby při horečkách, temer ke kazdemu zubu nejaka super nemoc

zmrzlinka
30. kvě 2019

U zubů děti od 38-39,5 .

natysnovec
autor
30. kvě 2019

Dekuju za vse...