Mám dcerkám sama propíchnout ouška?

dominikanova
21. říj 2016

Ahoj maminky 🙂 ,

jsem tu nová a mám hned jeden dotaz. Dlouho jsem váhala, jestli dcerkám dáme s přítelem naušnice a nakonec jsem se rozhodla až teď (holkám je rok a čtvrt). Koupili jsme s přítelem krásné stříbrné kroužky a jde o to, jak je píchnout. Jsem zdravotní sestra a mohla bych jim ouška píchnout i já, jen si nejsem jistá, jestli si pak holky nebudou spojovat tu bolest s mamkou. Mám všechny věci na aplikaci doma (jehly, desinfekci...), jen se bojím toho, že jim způsobím bolest. Přítel mi říká, že jim to nebude vadit a že klidně mužou být při propichování u něj na klíně... Ale nějak nevím... Nějaké rady? Díky

petrasipkova1
21. říj 2016

Ja bych to teda sama delat male nechtela, radsi nastrelit u doktorky.

mandala
21. říj 2016

U něj budou sedět sice na klíně, ale bude je muset držet násilím, protože je to bude bolet, budou plakat a prát se sním... Ony třeba pak pozapomenou, ale proč jim působit bolest, když to jde i bez ní ? Chvíli budou nosit nastřelené a pak jim je můžete vyměnit za kroužky. Já bych jim je sama nepíchala 😉

journals
21. říj 2016

@dominikanova sice nejsem maminka,ale i jako dospela jsem si pred casem nechavala sama nausnice nastrelit. Nic nepichej,nausnice radeji nastrel. Bude to hygienictejsi,rychlejsi a i setrnejsi. Doporucuju nastrelovani Bany - pani je moc mila

panickatlamicka
21. říj 2016

Tez se primlouvam za nastreleni.

jani76
21. říj 2016

Určitě nastřelení, i když jsou lidé/i malé děti, které bolest s pícháním ouška jehlou vůbec nevnímají jako bolest. Ale hlavně bych se já přimlouvala za zlaté náušničky, žádné stříbrné ani jinačí. Většinou je vždycky časem problém a dírka začne fest hnisat, i když třebas i za delší čas. Zlato je zlato, klidně i bílé zlato je super, hlavně zlato.

hojda
21. říj 2016

Tak mě uši píchali v 7 letech a fakt to bolí, takže od tebe určitě ne a raději nastřelit a nevím, co to stříbro, aby jim to nedělalo zle.

anetka1701
21. říj 2016

nechala bych nastřelit u doktorky... bude to jednodušší, je to rychlé...

kacenka115
21. říj 2016

určo nastřelit u lékařky a použít ideálně náušnice zlaté nebo z chirurgické oceli, stříbro po nějaké době může způsobovat zanícení 😉

mrazulkav
21. říj 2016

My jsme nechávali nastřelit po očkování... rychlé, náušničky pěkné a nemohla se za ně tahat.
Pak jsme měnili za zlaté, 1 asi po 2 dnech ztratila, tak jsme kupovali stříbrné. Ty má do teď a bez problémů.

naste
22. říj 2016

První naušnice by měly být zlaté.

kikitt
23. říj 2016

Kdypak se píchaji nejdříve. Děkuji..

petrasipkova1
23. říj 2016

@kikitt to je různé, někde už v porodnici, většinou po prvním, druhým očkování, my v 8.měsíci. 😉

kikitt
24. říj 2016

@petrasipkova1 děkuji 🙂

eternitypel
24. říj 2016

Dcerce jsme je davali ve 2mesici.doktorka udelala tecky kam to pichne a sli jsme do cekarny ja u toho byt nechtela a ze ma jistejsi ruku kdyz ji nestoji nervozni mamina za zady.ma je krasne pichle sestricka drzela a my dostali uzlik s cepkou a tampony na usich.a to mam ja sama 3 piercingy.mekota kdyz jde o malou.

alcar
24. říj 2016

Rozhodne nastrelit, je to setrna, bezkrevna (zadne zakrvacene tampony na usich), temer nebolestiva metoda. Pokud se prece jen rozhodnes pichnout, tak urcite ne sama, ale vyhledej odbornika, ktery uz ma nejake ty usi "odpichane".

makronka222
24. říj 2016

Nastrelit, je to hned, a vetsi sance ze se dobre trefi, dite se leklo akorat toho cvaknuti tak trochu zabrecela, jinak co nejdriv, cim bude vetsi a bude se vic hybat a kopat kolem sebe tim hur

franerka
24. říj 2016

My nechali píchat a žádné jatka to nebyla. Malá to zvládla v pohodě a mepla hned svoje zlaté nášničky.sama nepíchej.