Nutrilon i Beba - po všech zácpa?

strasidelko
24. lis 2019

Ahojky všem. Mám skoro měsíční miminko a neustale nám pláče po každém jídle. Dr říkala ze jsou to koliky a musím tři měsíce přežít, ze se to pak spraví. Nevím no.

Ale co mi jeďte vrtá hlavou krom toho ze skoro nespim a jen utesuju je, ze jsme plne na UM nerozjelo se mi moje. Je to, ze jsme prvně dávali Nutrilon klasika a to měla jen hleny a tak nám dr doporučila bez laktozy bebu, když jsme ji dali první dva dny tak ukázková hovinka, ale do týdne se to změnilo na zacpu. Tak jsme vyměnili za Nutrilon lactose free a to bylo to same. Jsme na tom týden a zase zácpa. Tvrde malé kuličky a tak už nevím co.

Nemáte některá zkušenost? Děkuji všem za názor a radu.

lieselmeminger
24. lis 2019

Neměnila bych mléko tak často, musí si sednout. Vodu mezi krmením dáváte pít? Případně zkusit rourkovat - závislost se na tom nevytvoří..

marketa1218
24. lis 2019

Voda mezi UM není potřeba.

kristyn.g
24. lis 2019

Nobjrdtlibma zácpu tak pomuze. Pár lžiček vody mezi mleky.

zuzan88
24. lis 2019

Mimčo si až měsíc zvyká na určité mlíčko, takže rozhodně nestřídat um tak často po sobě. Pokud je čistě na um, zkuste dát napít mezi krmením. A taky bych zkusila kapky na bříško - buď probiotika nebo vyloženě espumizan, sabsimplex...

kristyn.g
24. lis 2019

Me se zdá tedy hrozně jestli má úplně bobky.... Klidně bych zkusila i po dvou týdnech. Zkusila bych klasickou bebu comfort hmo

strasidelko
autor
25. lis 2019

@lieselmeminger a nemůže mít třeba zauzlovana střeva nebo tak. Už se člověk boji

lieselmeminger
25. lis 2019

@strasidelko pokud máš strach, vezmi ji k doktorovi - pokud nevěříš své pediatricce, klidně jdi k jiné, máš právo na posouzení od dvou doktorů. Ale malá měla problém s um když jsme se vrátily z porodnice a voda mezi jídlem trošku pomohla. Ale Teda u nás to plně vyřešilo až to, že se mi spustilo mléko a je částečně na mateřském. Jen bych rozhodně nestridala mleka tak často - děti nemají vyvinutý trávicí systém a už tak je to pro ně hrozně náročné trávit, natož když se jim ta strava takhle často mění. My jsme ještě zkoušeli Teda Simethicon baby z Dr. Maxe - pomáhalo to na ty bolesti, kakala trochu lépe ale stejně jsme tak jako tak museli jednou za čas malé pomoct teploměrem v zadečku. Ale pokud má vyloženě bobky tak možná zkusit toho jiného doktora co řekne - u nás malá měla vždycky zatvrdlou jen část stolice co dělala špunt a zbytek už šel v normální konzistenci, ale trvalo to než se to uvolnilo...

barunnka3
25. lis 2019

Malý začínal na Nutrilon ProFutura. Vše ok. Asi ve 4 týdnech začaly zlobit prdíky. Tak jsme přešli na Bebu AC na koliky. To nekakal vůbec a plakal jak blázen.. teď máme Hipp a kaká i několikrát denně.. 🙂