Objetí od miminka/dítěte. Odkdy vás začaly vědomě objímat?

1mommmmmmmy1
23. led 2022

Ahojte, rada by som si precitala vase skusenosti skusenych mamiciek, ze kedy cca zacali vas obijmat vedome a rukami vase deticky. Alebo ci sa rad mojkaju a pusinkuju.

My mame 9 mesacneho synceka, a je tak na pol a pol. Podla nalady. Ale skor by som povedala nie ako ano.

Prosim neukamenujte ma. Nemam vobec skusenosti a som sama od rodiny s manzelom.

Dakujem

camelinka
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 Je to mimo tema, ale slovo "mojkat" miluju🤩😅👍

zmrzlinka
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 je ještě malej na nějaké cílene objímání....aspoň já si to u svých dětí nepamatuji kdy mně vědomě začali objímat a to byli oba hodně velký mamankove...

tasimia
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 mala se v tom věku též tulila, kdy chtěla. Spíše jsem ji brala k sobě ja a mojala 🙂.

felixfelicis
23. led 2022

Asi od roka a pul? Kazdopadne daleko driv zacaly mladsi deti mazlit starsi(ho) sourozence, ke mne zacaly byt o dost mazlivejsi po odstavu.

aselluska
23. led 2022

Okolo roku mačká kolem krku a dává pusinku. I mi přidržuje hlavu, aby neutekla 😁

jaja01k
23. led 2022

Starší je nekontaktní, moc se tulit a chovat nechtěl, od každého se odtahoval. Až tak od 5 let se chodí občas pomazlit 😄 Mladší je naopak kontaktní mazel, tak od roku je jeho nejoblíbenější činnost ňuňání, a to mu vydrželo doteď, bude mu 7 😄

pipi_puncocha
23. led 2022

Až tak okolo dvou let. To mě sám od sebe pusinkuje, pohladí, přitulí se.

emillyhk
23. led 2022

Kolem 9m mě občas chytil kolem krku, když jsem ho zvedla z postýlky, kolem 10m nás "pusinkoval" tak, že se nás pokoušel sníst 😂. Teď je mu rok a prakticky to nedělá, naopak se naučil škrábat, když se mu něco nelíbí 🙄 Ale přijde mi, že ho mazlení spíš zdržuje od dělání lumpáren 😂😂😂

limali
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 začal asi od roka a pol, teraz sa príde sám od seba pomazliť, dá pusu a tak. 😊

felixfelicis
23. led 2022

@aselluska jo, nekam koukam, on mi chytne hlavu, otoci k sobe a pusinkuje. To je krasny❤

1mommmmmmmy1
autor
23. led 2022

Dakujem kocky, tesim sa uz velmi, aby syncek zacal intenzivnejsie obijmat a pusinkovat. 🥰

andelka
23. led 2022

Jj, asi tak 1-1,5 roku. A od 2 i pusinky. Teď mu jsou tři a je to krásné, už se můžeme pevně obejmout.

aselluska
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 ale dělat to nemusí. Kamarádky nemají takhle kontaktní děti a závidí mi to 😁

95newmommy2020
23. led 2022

Asi od roka a půl.

iris92
23. led 2022

Tak ja mam 3leteho chlapecka a kolikrat me obejmul, to bych spocitala na prstech jedne ruky 😄 jakoze tulime se, ja ho pusinkuju, hladim, porad je kojeny, v noci spi prilepeny na mne.... ale ze by vylozene prisel a objal me nebo mi dal pusu, to fakt nehrozi 😄 kdyz se ho zeptam jestli si dame pusu na dobrou noc, tak v 50 % pripadu chce, ale nevnucuju se.

jjasmina
23. led 2022

@1mommmmmmmy1 od 1,5r

vitezove
23. led 2022

No tak od roka a čtvrt + -. Dávala pusinky, objímá a tak. Taky jsem se na to hodně těšila.