Pěna do koupele. Máte tip na non-toxic?

svntvt
17. lis 2019

Ahoj holky, dcera 2,5 roku porad chce penu do koupele (zatim nic takoveho nedavam, vsimla si bublinek z mydla a byla z toho nadsena, tak ted furt krici vic bublinek 😀)... chtela bych ale nejakou non toxic, pro ty, ktere jsou na slovo ,,non-toxic,, alergicke 😀 dodavam : nějakou zdravou, rozhodne ne konvencni znacky jako nivea apod. Mate tip? Diky moc

lenka_tom
17. lis 2019

@svntvt já se obávám, že to nejnezdravější, co v konvenčních značkách je, jsou právě pěnidla. Takže jestli to chceš primárně na bublinky, tak to buď nebude pěnit vůbec, nebo pěna rychle spadne.

aurelie34
17. lis 2019

Máme pěnu od značky ATTITUDE. Pění moc pěkně, samozřejmě pěna bůh ví jak dlouho nevydrží ale syn je nadšený.

gingerbread
17. lis 2019

@svntvt Ahoj,též používáme pěnu Attitude 🙂 pěna vydrží chvíli,ale jak říkáš,neni to toxic a krásné voni...

svntvt
autor
18. lis 2019

Diky holky, je mi jasne, ze to nebudou jen bylinky a slunicko 😀 jen chci aby to melo solidni slozeni, neplanuju ji to davat do kazde vany... mrknu na tu attitude 😉

annanoskova
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
18. lis 2019

@annanoskova
ja jsem se teda divala na jejich sampony a ty jsou plne chemie

annanoskova
Autor odpověď smazal
Zobraz
svntvt
autor
18. lis 2019

@annanoskova lush znam jen tuhy sampon pro dospele a to jsou fakt jen tenzidy .. to neni moc prirodni kosmetika si myslim, mrknu na to, ale tohle je spis komercni znacka, ktera si na zdrave slozeni jen hraje :-/

svntvt
autor
18. lis 2019

@annanoskova tak sem mrkla a oni do vseho vali SLS a tomu bych se prave rada vyhnula....

petaov
18. lis 2019

Urtekram baby mycí emulze. Je to sprcháč, ale pěny udělá dost a má super složení. Žádná pěna dlouho nevydrží, takže nekupuji přímo pěnu, ale tenhle sprcháč. Stačí pár kapek přímo do proudu vody a rozmíchat rukou, pěna je velká.

alcar
18. lis 2019

@svntvt zkus kouknout na kosmetiku Hristina. Ale nevim, jestli tam najdes zrovna penu.

svntvt
autor
18. lis 2019

@petaov to by slo! Urtekram mam rada.. jako je nadsena z par bublinek, takze asi nepotrebuje penovou perinu co vydrzi hodinu 😀 to by spis nekdy potrebovala maminka 😂😂

svntvt
autor
18. lis 2019

@alcar penu sem nenasla, ale znacku prostuduju, vypada to zajimave. Diky!

rebe
18. lis 2019

S pěnama je to špatné, už roky marně hledám, non toxic asi není ☹ Používáme Attitude, ale ani to není čisté non toxic.

alcar
18. lis 2019

@svntvt ted jsem jen tak ze srandy dala do vyhledavace a vyjelo mi toho celkem dost, ale chce se tim prokousat. Nekde to slozeni vubec nemaji naosane. Ale treba tady u tehle pisou, ze je bez parabenu a SLS. Cena je ale taky zajimava. 😁 https://poznani-knihy.cz/pena-do-koupele-500ml-...

svntvt
autor
18. lis 2019

Diky vsem, objednala jsem tu Attitude, verim, ze nadela spoustu parady 😆

rebe
18. lis 2019

@alcar Když tam nemají vypsané složení, tak to non toxic natuty nebude...