Suchá kůže u miminka. Máte tip na krém, který pomohl?

katcerv8
4. dub 2020

Dobrý den, mám 6 týdenní miminko a má hrozně suchou pleť. Máte nějaký ověřený krém, který vám pomohl? Děkuji

lula86
4. dub 2020

@katcerv8 já jsem mazala syna po koupání dětským tělovým máslem od purity vision jde o prirodni výrobek. Jinak třeba weleda má super krémy, oleje je sice dražší, ale vydrží dlouho.

martiniquest
4. dub 2020

Osobne nemazu nicim, ale pouzivame mesickovou koupel od Weledy. Dcera ma krasne zvlacnenou plet a pritom neni mastna. Svagrova si chvalila i koupel Delfinek od Eone

jajanek
4. dub 2020

@katcerv8 modrá indulona nebo excipial kids lotion 🙂

amazonkajanik
4. dub 2020

Používám dětský Dove s olivovym olejem. Máme hodně tvrdou vodu,takže trpí i dospělý

ondul
Autor odpověď smazal
Zobraz
katcerv8
autor
5. dub 2020

Máme excipial, ale zlepšení mi nepřijde. Zkoušela jsem i modrou indulonu a taky žádná sláva. A bambucké máslo by mohlo pomoct?

miba10
5. dub 2020

@katcerv8 zkus Linolu. Je to olejová koupel. Stačí jednou týdně. Po koupeli neutirat, jen ručníkem jakoby potupkat a už ničím nemazat.
Jestli krém tak mi nedávno paní v lékárně poporucovala jeden myslím že od uriage? Podívám se, kdyztak hodím odkaz.

nanyh
5. dub 2020

Také bych použila linolu do koupele😊

lula86
5. dub 2020

@katcerv8 bambucke promastuje hodně mažu se s ním sama, ale ne pravidelně aby si na to kuze moc nezvykla a víc nechtěla mazat.

kupcatko
5. dub 2020

Ja jsem pouzivala balmandol olej, byl skvely, ale koukala jsem, ze uz nevyrabi. Tak bych pristoupila asi na tu linolu.. jeste muzes zkusit slunecnicovy olej z lekarny.

ovin
5. dub 2020

@katcerv8 za nás můžu doporučit tělové mléko sebamed pro mimi. Dcera měla velmi suchou pokožku a tohle nám moc pomohlo.

mourovatakocka
5. dub 2020

Nechtěla jsem chemii, od miminka mažu dceru slunečnicovým olejem z lékárny. Paradoxně se krásně vetře a není mastná.

vendes
5. dub 2020

První půl roku bio slunečnicový olej lisovaný za studena, třeba od Saloos, potom tělové mléko od A-Dermy řada Exomega.

zuzita15
5. dub 2020

@katcerv8 mandlovy olej, nebarvi jako slunecnicovy, prakticky neni citit a neni extra mastny, jde kapnout i do koupele. Miminka se po porodu cisti, takze olupovani a sucha kuze jsou normalni 😉

prdelka_v_bavlnce
5. dub 2020

Mazali jsme s: Dětský pleťový krém Baby s měsíčkem lékařským
http://prdelkavbavlnce.cz/i/231-detsky-pletovy-...
http://www.linteo.cz/detsky-pletovy-krem-linteo...

niheb
7. dub 2020

My mazali sluneč. olejem, Linteo, bambuc. máslo, všechno možné, zabrala až Bioderma. Za chvíli zmizely i suché lokty, a to doktor strašil rozbíhajícím se ekzémem... Je to sice pálka, ale mívají akce a jedno balení vydrží na dlouho... Jo a jako bonus - když jsem si začala Biodermou mazat obličej (tou s modrou pumpičkou, prcek má tu bílou), přestalo mě trápit akné a suchý obličej. No, vypadá to jako reklama, ale bohužel mě Bioderma nesponzoruje... 😀

piskle89
10. dub 2020

Syn má hodně citlivou kůži. Mazala jsem UriageBebe krémem. A když to bylo už hodně suché až atopické, tak neskutečně pomohl krém od A-dermy, Exomega. Za nás top!

astyna88
14. dub 2020

Muj syn ma od narozeni cervene suche tvaricky a vyzkousela jsem ledaccos, az jsem dostala nedavno tento krem na brisko a mazla tim i malemu tvare. Ma je jak samet, krasne vyzivene,vyhlazene. Bezva je take alverdre krem z dmka.