Babylove umělé mléko. Jaký je rozdíl?

23. bře 2022

Prosím je tu někdo kdo by mi vysvětlil rozdíl mezi těmito dvěma mléky? Nikde popisku jsem nenašla. Nechápu ten dovětek PRE. Děkuji 🙏
Popřípadě zda máte s tímto mlíčkem zkušenost.

sigyn
23. bře 2022

Pre bylo tuším dříve pro předčasně narozené děti. Ale snad před rokem obě sloučili do Pre. Alespoň u Dm bio mléka to tak bylo

autor
23. bře 2022

@sigyn děkuji ☺️

intonace
23. bře 2022

Používala jsem to první a spokojenost. Měl i ty pokračovací téměř do dvou let.

autor
4. kvě 2022

Tak jen pro aktualizaci jsem zatím odpověď nedostala ani od samotného DM😁
Může znamenat probiotika a prebiotika a nebo taky vhodnost pro nedonošence.

sigyn
4. kvě 2022

Ona "jednička" už se stejně nedá koupit. Teď už mají jen Pre/2/3. Rušili ji zrovna v době, kdy jsme ji ještě používali, tak mě to trochu vyděsilo, ale nakonec žádný rozdíl nebyl znát. 😉
Mně tehdy napsali toto:
,,Produkt dmBio ml.výž. 1 nahradil nově výrobek dmBio PRE 0m, který je vhodný do 6.měsíce věku dítěte. Spolu s výrobním partnerem bylo rozhodnuto, na základě doporučení porodních asistentek, budeme nabízet v sortimentu pouze počáteční výživu PRE. Po 6. měsíci lze nahradit pokračovací výživou 2.
Rádi bychom Vás ujistili, že mléčná výživa PRE je bez pochyb určena do 6. měsíce věku včetně. Její receptura obsahuje všechny nutné ingredience, které jsou pro vývoj v prvních měsících důležité. Jsou použity přísady ve vysoce hodnotné Bio kvalitě a podléhají veškerým vědeckým doporučením.."