Jak dlouho trvá, než měsíční mimčo vypije dávku UM?

magda172015
8. únor 2015

Maminy ktere krmite um mam dotaz jak dlouho ..cas ..vam trva nez vam mimco vipije davku?nase mala ma ted mesic a je naka rozhozena krmim ji um vypije tak pulku nebo skoro cele a pak mi u toho usne nebo nechce a sotva co ji odlozim tak za 5 min vejra rve a chce zas...takle to trva i hodku az dve..tze malo spi skoro vubec rve a ja uz sem ko..mate naky figl na nejrychlejsi metodu krmeni aby pak mimco vytuhlo?

lv
8. únor 2015

u měsíčního je to normální, lehko se unaví, když musí sát, koordinovat to s dýcháním..to se brzy poddá, uvidíš že ve 2-3měs vyzunkne flašku za 5min

alboo
8. únor 2015

@magda172015 u nás problém nebyl, ze začátku vypila dávku mlíka do cca 15 min asi se 2-3pauza, ale ty jsme jí dávali my... asi od 3měsíce vyžukjne 200 ani ne za 5 min
ale záleží to asi i na velikosti a zralosti dítěte, malý a předtermínový dítě se rychleji unavý než přenášenej obr
A u nás teda vyšlo krmení nejčasteji i ze začátku po menším spánku, takže byla odpočatá

monty001
25. únor 2015

u nás dávku 120ml vypije asi za 5 - 8 min. - máme měsíc, mne zase pro změnu někdy děsí ta rychlost a tuto dávku vypije při každém krmení. Ale nezvyšuji zatím, máme problém s ublinkáváním - prý je to ale normal...

mkf
26. únor 2015

Ahoj, ja davam nutrilon pronutra 1. Mam mimco 6 týdnů. Mlíčko davame cca 100 od 4 t. Ted už zvyšujeme na 120 ml. Takže v měsíci vypila cca 100ml a pak na 2 hod jsme meli pauzu. Pila moc rychle, tak jsem ji to brala, protoze hned po tom blinkala. Cca za 4 dny se to spravilo a mala sama pila pomaleji a hlavne s prestavkama tak do 15 minut, predti asi jako ty. U pití me usina pořad, ale neresim to. Pan doktor rekl, ze radeji vic mlika a po delsich pauzach, at se to muze hezky stravit. Preji hodne štěstí. Ps. Mame avent 1, ale je mendela savicka za 400 kc. Tak to jde hodne pomalu.

semmi
26. únor 2015

@magda172015 moje mala mesic a dva tydny mi to dela uz tyden taky. Plus pres den nechce spat a kdyz nahodou ano talnpouze v kresilku nebo rukach. Jsem tez uplne ko 😀