Je miminko neklidné kvůli Nutrilonu Pronutra?

peelsa
9. dub 2015

Ahoj holky,
mám doma 3týdenní miminko je na UM Nutrilon pronutra v poslední době je velice neklidný,uřvaný a po vypití mlíčka má zase brzo hlad. Kolikrát nevydrží i 2,5 h bez flašky (vypije 120ml). Po jídle když ho uhondám tak je ve spánku neklidný, háže ručičkama a kňourá. Po probuzení nevydrží být v klidu ,hned sebou mlátí a řve. Jedině když se tulí tak je klid. Mohlo by to být tím mlíčkem??? Připadně mně, že jednou mu to sedne a pak zas ne.

kristyna90
9. dub 2015

A co rustovy spurt?? Mam take 3 tydenni miminko a dela mi to same... jen jsme na materskem mlicku🙂

terezapetrova
9. dub 2015

@peelsa
Takhle se takto staré miminko podle me chová uplne normalne, s jídlem to podle me vubec nemusí mít souvislost, jen kdyby se to moc zhorsovalo, zeptej se DR. Jinak bych to tolik neřešila a 2,5 hod mezi jidly mi přijde relativně akorát zvlášť ve veku Tveho miminka 🙂

terezapetrova
9. dub 2015

@kristyna90 1. Spurt podle nastává později ale uplne jistá si nejsem 🙂

andrrriiik
9. dub 2015

Mě tohle dělá můj 6měsíční,asi to fakt bude spurt.
@peelsa
Jinak spurt bývá ve 3.týdnu a v 6.týdnu,pak ve 3.měsíci a 6.měsíci
@terezapetrova

peelsa
autor
9. dub 2015

no ono když toho prcek za celý den moc nenaspí, tak člověk přemýšlí čím to je. Proč se budí s řevem, háže sebou ve spánku jak ve dne tak v noci. Možná má bolení ,ale bere kapičky na bříško. Budu ráda za každou radu 🙂

andrrriiik
9. dub 2015

@peelsa Je možné,že to může být bříško,ale vzhledem k tomu,že moje dítko toto dělá až teď,navíc víc jí,tak jsem to tipla na spurt 😉 Zkus se poradit s dr.

terezapetrova
9. dub 2015

Chápu, ze si děláš starosti 🙂 každopádně věř, ze za tim muže a nemusí byt konkretni příčina ale ja byt v Tve situaci tak se zeptám i dětské lékařky 🙂

peelsa
autor
9. dub 2015

@kristyna90
@andrrriiik
to slyším poprvé a kolikrát to tak vypadá 🙂
domluvila jsem se s doktorkou na jiném UM anti colics , že to vypadá na bříško a uvidíme.
Nasadila jsem i dudel na uklidnění. 🙂

peelsa
autor
9. dub 2015

@terezapetrova ano nebo za tím nemusí být nic a máme doma nespavce a křiklouna 😒