Kolik UM potřebuje 10měsíční dítě?

suzanne_capulet
30. kvě 2019

ahojky holky. maly 10mesicni syn mi zacal odmitat mliko mesic dozadu a nakonec teda skončilo kojeni. Ji teda už normálni stravu, akorat si nejsem jista, kolik umelého mleka ma vypit. cetla jsem že cca 800ml za den... ale.. čisto mleko nebo se započítava taky mlecna jina dávka, napr jogurt, kaše ci zerve? po obede ci večeri mu dám napit vody ale napije se iba trochu. myslíte že lepší bude mu dat zapit jeste mleko po jidle?aby nemel chudák zizen.. pred spaním totiž vypije 180ml mleka jak nic.. dekuji za zkusenosti a rady

kachna001
31. kvě 2019

To se přece nedá takhle říct, každé dítě vypije jinak, mám 8m holčičku a ta vypije 2x denně 300ml a pak mám kamarádku se stejně starou holčičkou a ta vypije jednou denně 180ml...zapracovala bych hlavně na té vodě, musí se naučit pít

klaruskaholubinka
31. kvě 2019

Um bych tak neřešila, mě holčiček bude 10 měsíců a už dlouho má 2krat denně um. Pokud ji vše tak mu to nahradí jídlo. Ale čaje nebo vody mi teda vypije hodně. Má hrneček s pitím na očích a pije si kdy chce. Jen koukám aby tam měla co pít. Ráno ji udělám čas ten má většinou po obědě dopity, pak má do večera už jen vodu.