Sunar complex 1 a Sunar premium 1, který je lepší?

karolinajelinkova
30. dub 2017

Ahojte , mám dotaz ohledně výrobků od zn. Sunar. Mají v nabidce Sunar complex 1 a Sunar premium 1 . Jaké máte zkušenosti a který je podle vás lepší ?
A menší poddotaz : Sunar standart 1 se nevyrabi ? Buď neumim hledat,anebo jsem na webu našla pouze od 2ky.

Děkuji za odpovědi 🙂 😉

puresin
30. dub 2017

Premium je nejvyssi rada, Complex je dobra rada. Takhle malemu mimcu bych davala Premium. Standart neberu ani 3letemu synovi, ale je to asi hodne o pocitu. 🙂

anggely
30. dub 2017

Ahojky, nejdrive jsem davala Premium, je o neco lepsi. Uz si to nepamatuji v cem, ale najdes to na jejich strankach. Asi v roce jsem presla na Complex.

linee
30. dub 2017

@karolinajelinkova souhlasim s holkami, zacni Premium, aspon do 6.mesice. Ja jsem treba UM stridala, kdyz doslo, koupila jsem neco dalsiho, podle toho, co bylo v akci, ale holka byla starsi. Tak malemu bych asi nestridala, pokud zjistis, ze vyhovuje.
Standard prodavaji v Lidlu

jbzirafa
30. dub 2017

Také jsem malému miminku dávala premium je tam mléčný tuk.později nebyl problém přejít na originál.

popelka1984
30. dub 2017

Dávala jsem našemu od druhého měsíce věku Sunar Complex, byl pro mě cenově přijatelnější, dávala jsem mu ho do jeho půl roku.
Myslím že ten standard je až od dvojky od šestého měsíce.

lavita
30. dub 2017

půl roku premium, pak complex

karolinajelinkova
autor
1. kvě 2017

Moc diky za reakce 😉 vyzkousime a uvidime jak bude vyhovovat 🙂