UM bez palmového oleje. Která to jsou?

liza2410
29. pro 2019

Zdravím,
máte prosím někdo aktuálně přehled které UM je bez palmoveho oleje? Sice bych zas rada kojila, ale než se “rozkojim” chtěla bych mít doma zas nějakou pojistku , ale co jsem měla u prvního Nutrilon tak tam jsem dnes vyčetla ve složení palmač. Narazila jsem na Beba a tam ho neuvádějí .... Nemáte někdo přehled? Na ceně nezáleží. Děkuji

hasara33
29. pro 2019

@liza2410 ahoj, Kendamil 😉 velmi chutné a voňavé mlíčko, moje malá po něm krásně kadí a netrpí na prdy narozdíl od beby a hippu, co jsme měly předtím 😉

zajiczek
29. pro 2019

@liza2410 Babybio

liza2410
autor
29. pro 2019

@hasara33 děkuji , ten Kendamil jsem tu už taky vycetla, takže děkuji za potvrzení ... ;)

liza2410
autor
29. pro 2019

@zajiczek děkuji a tohle je to UM z DM? ( jdu googlit 😁)

makronka222
30. pro 2019

Kendamil

pe_tu_ss_ka
30. pro 2019

Jak se píše výše, Kendamil..

zajiczek
30. pro 2019

@liza2410 nene. Francouzska vyroba, z bio farmy, ma to certifikaci, takze 👍.

lucie_j
30. pro 2019

Naše mléko od Goldimu, je z kozího mléka stejně jako jejich Kozí kaše. Mléko vyzkoušené nemám, ale kaše jsou (až na broskvovo - dýňovou) super.

gingerbread
30. pro 2019

@liza2410 jak uz tu bylo zminovano - Kendamil a Babybio my se rozhodli pro kendamil...Nastesti jsem take mela doma jedno baleni,kdyby nahodou a bohuzel porod I kojeni nedopadlo jak jsem myslela a byla jsem rada,ze mame doma dobre um. Nakonec jsem se rozkojila,ale stejne jsme davali a do ted aspon davku um davame 🙂 Mala po nem krasne pribrala a moc ji chutna 🙂 plus nemela nikdy problem s kakanim (2 kamaradky pouzivaly Bebu a jejich miminka porad mela problem se zacpou)

prostenika85
30. pro 2019

Ahoj, toto jsem zkoumala před čtyřmi lety. V té době bylo snad jedině v nabídce Nutrilon profutura. Neznám aktuální složení, ale v té době to byla dobrá volba, mohu doporučit 🙂

kiki1912
30. pro 2019

@zajiczek opravuji není to francouzská výroba ale výroba ve Velké Británii

ah1234
30. pro 2019

nie vsetky Nutrilony obsahuju palmovy olej mam pocit, my sme pouzivali Profuturu, kym sme presli na Allergy Care a ten ho tusim nemal.. Ak budes potrebovat nedajboze UM, tak sa na nejaky palmac mozno aj vykasles, ak tvojho dietatu mlieko nebude sediet 😀 ja by som isla tiez do Kendamilu, ale moje dieta a nejako aj vsetky deti v nasej rodine zvladaju len Nutrilony 🙊

kiki1912
31. pro 2019

@zajiczek já mluvila ale o kendamilu

zajiczek
31. pro 2019

@kiki1912 ale ja mluvila jen o Babybio. Tazajici se pak zeptala, jestli je to z DM, tak jsem ji odpovedela, ze ne, ze Francie. O Kendamillu ani sluvko. Tudiz vase oprava byla asi napsana mylne. (ciste konstatuji, nechci se nejak predhanet a pod.)

taspy
30. led 2020

Bez palmáče je Naše mléko od Goldimu. Je z kozího plnotučného mléka a je dobře stravitelné