Umělé mléko Babylove, mám zvýšit dávku?

neklinka555
10. pro 2016

Ahoj mamky. Mam skoro 3 měsíc ni holčičku. Plné kojena. Předevčírem jsem večer ne měla dostatek svého mlika. Celý den mi plakala tak jsem byla nervózní asi z toho důvodu jsem ne měla mliko. Babicka mi koupila UM z DM babylove,ale bohužel se zpletla a koupila pro předčasné narozené babetka. Když jsem ho dala Malé tak se mi v noci stejně budila, zřejmě nebyla dostatečně zasycena. To mliko chci dobrat.. myslíte,ze je dobré zvýšit davku? Třeba místo 4 odmerek dat 6? Máte někdo s tímto zkušenost? Děkuji za názory🙂)

ladylass
10. pro 2016

@neklinka555 určitě dávku moc nezvyšuj zabetonovala bys malé bříško bylo by to moc husté, maximálně dát třeba o trochu míň vody místo třeba 110ml jen 100 ale počet odměrek dej podle krabice. A nebo dej celkově větší dávku ale ne husčí, jinak mléko dm používám už na druhé dítě a to jsem míchala jsem PRE a 1, je super nezpůsobuje zácpu ani zvracení a cena minimální, doporučuju. to že se ti malá vzbudila nemusí být že by měla hlad ale třeba chce pomazlit a nebo jen dudlík, i když je pravda že to mléko PRE má živiny spíše pro mimi max do 6ti týdnů....

soyevita
10. pro 2016

@neklinka555 A jak to víš,že jsi měla nedostatek mléka,když skoro 3měsíce kojíš?Prsa fungují jako průtokový ohřívač.A kolem 3.měsíce je spurt,takže se může stát,že se miminko bude kojit i každou hodinu,protože je potřeba zvýšit tvorbu mléka.To že dáš UM,může způsobit,že si miminko postupně odstavíš