Reborn bábiky verzus oblečenie pre bábätko

mayagaya
17. mar 2023

Mamičky stala dá vám už taka vec,ze ste predali detske oblečenie vo velkosti 56-68 nejakej mamičke a s odstupom času ste zistili,že to oblečenie nebolo pre babatko ale pre realisticku babiku reborn.zda sa mi to dobre zvrátené vidieť babiku vo veciach co nosili moje deti. Pani sa nepriznala.tvrdila mi,že veci sú pre dievčatko v rodine.

tanyag
17. mar 2023

@mayagaya
Myslím, že keď už niečo predáš, tak ti môže byť jedno, čo tá dotyčná osoba s tým spraví. Nikto nie je povinný ti vravieť, na čo danú vec kupuje. Ja som tiež kupovala pre bábiku v bazári, predavajúcej som to rovno napísala a ešte som sa nestretla s tým, žeby to niekomu vadilo.

bajka16
17. mar 2023

Noa? Dôležité je, že tie veci použila. Horšie by bolo, keby ich predávala ďalej kade tade a priživila sa natom. Alebo už som videla aj také, že mamička zistila, že veci ktoré predala skončili v kontajneri.

sandyan
17. mar 2023

A co je na tom? Predala si tak si predala hotovo,neries....si ako moja kamaratka,aj ta sa poriadne rozohnila ked pani kupila od nej kocik,no kupila ho pre psa a nie pre dieta😀..

janulik2008
17. mar 2023

Keď sa neter hrala s bábikami, kupovali sme aj oblečenie pre deti. Pre predčasne narodené deti :D a pamätám si, že raz sme šli do obchodu s malou, sestra čakala vonku a niektoré "staršie dámy" si mysleli že v kočíku máme živého drobca :D není na tom nič zlé 🙂

bajka16
17. mar 2023

@sandyan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to vážne

konikkon
17. mar 2023

@mayagaya a ty bežne predavačkam v obchode hovoríš, kto bude nosiť oblečenie, ktoré kupuješ? Čo je na tom zvratene? Riadne zaplatila, oblečenie je už jej, nie tvoje. môže si w ním robiť, čo chce, aj predať, alebo vyhodiť.

whatever1
17. mar 2023

@mayagaya Ak by si podala inzerat, ze darujes oblecenie pre rodinu v nudzi, to by som pochopila. Ale inak nie, ved si jej to predala. Aj keby si s tym rit utrela…no a?

domka222
18. mar 2023

No a? Odomňa si tiež mamička kúpila oblečenie pre dcérinu bábiku. Je mi srdečne jedno,či ich používa bábika, dieťa, alebo slúžia ako handra

panelacikova
18. mar 2023

@mayagaya asi ťa pozná a vedela, že keby povedala, že pre bábiku, tak by si nepredala 😀 ja na tom nevidím nič zlé, dcéra má dodnes niektorých plyšiakov oblečených vo veciach veľkosti 50

saxana000
18. mar 2023

Dcera sa hra s mojim starym filipom a vela veci po nej sme odlozili prave na tuto baboku je to super lebo vsetko sedi.chod sa pozriet do dracika kolko stoja jedny dupacky na taku baby Anabell.skoro sa mi kolena podlomili ked som to zbadala.jasne ze je jednoduchsie kupit novorodenecke oblecko na bazari po eure.. je to proste babika nehladaj za tym nic ine.mozno sa s nou hra dcera vnucka mozno ju pouziva pri praci..my ich mame v robote na kurzoch starostlivosti a manipulacie s babetkami pouzivaju sa v zariadeni pre seniorov na trenovanie motoriky kedy starki prezliekaju babiku zapinaju gombiky na svetrikoch...alebo ju proste tuzila mat pre vlastne potesenie.vies kolko zien zbiera babiky?porcelanove?alebo zberatelske Barbie od Matell?aj reborny. A ja sa tiez rada hram s malou s tou nasou aj ju poprezliekam ked mam naladu.. preco ti to vadi?
Co je na tomto zvratene?

janulik2008
18. mar 2023

Našla som foto

heln
18. mar 2023

@mayagaya ked si predala veci, tak by si sa mala odosobnit, co s tym kupujuca urobi, aj keby ich hodila do pece, alebo obliekla na civavu. ale zrejme si chcela vediet, ze tie veci kupi niekto kto ich naozaj vyuzije.
ale chapem ta, mne tie reborn babiky pripadaju divne, ale ja nemam rada ani figuriny a babky v divadle, vlastne ani babiky, desia ma.

mayagaya
autor
18. mar 2023

@heln ďakujem za spoločný názor.pani odomna kupovala veci postupne,4 x,tvrdila mi,ze sú pre dvojičky chlapca a dievča.brala dievčenské s tým,že deti rastu.zacalo to veľkosťou 50 a naposledy kúpila veľkosť 68.dokonca som jej pribalila zvyšné vzorky detskej kozmetiky a bola nadšená.len ma vyriešilo vidieť na fotke babiku oblečenú v súprave,čo predtým nosili moje dve neterky a dve dcérky.bola to obľúbená súprava.
A ostatným dakujem za zapojenie sa do diskusie.lem ôk nech si kúpi tu najmenšiu veľkosť ale nech sa pani netvari,ze babika rastie a podobne.

whatever1
19. mar 2023

@mayagaya A nenapadlo ti ze tie veci su ozaj pre deti? To ze do nich obliekla babiku kvoli fotke nic neznamena. Takto si domyslat a este sa urazat. A aj keby si to vymyslela, tak co? A ty si co urobila s peniazmi ktore pani zarobila, tiez mohla mat k tym peniazom citovy vztah. Ak mas ty pravo sa urazat ze oblieka babiky do “tvojho” oblecenia, ona ma potom pravo urcit co si mozes za “jej” peniaze kupit.