1. těhotenství skončilo potratem a teď se snažíme znovu

tkacveronika
22. dub 2017

Holky je tady nějaká, která o 1. mimi přišla a teď už se snaží znovu? Ráda bych si povídla s ženami, které mají stejný problém. Děkuji moc za napsání..

soyevita
22. dub 2017

@tkacveronika Taky jsem si tím prošla i několik mých známých.Četla jsem,že je to příprava těla na další těhotenství a často se to stává-bohužel.
Určitě se budeš divit,kolik žen si tím prošlo.....
Určitě se brzy zadaří,držím pěsti🙂

fialka77
22. dub 2017

@tkacveronika Ahoj, letos mi bohužel nevyšlo první těhotenství, bylo to ZT. Příští měsíc bych se chtěla začít snažit znovu.

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@soyevita Říká se, že to tělo je pak jako pohnojené tak by to mělo jít samo, já si to moc přeju a doufám, že další měsíčky už nepřijdou..a jak si to měla ty? Děkuji moc

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@fialka77 Také jsem měla ZT v 6+1 a teď už se můžeme snažit tak jen můžu doufat a mimi si přát 🙂

verusch
22. dub 2017

Jsem na tom uplne stejne v 11t jsem musela na revizi ☹ bylo to 13 unora a ted jsme se prvni mesic snazily....ms ma prit v pondeli a bohuzel prisla uz v patek takze první mesic snazeni nevysel 😢

spajkina
22. dub 2017

Ahoj, já jsem nemohla otěhotnět 3 roky,když se podařilo, tak jsem také o mimčo přišla, zamlklé těh.,musela jsem na revizi dělohy. Za 3 měsíce jsem zjistila,že jsem těhotná- těhotenství bez problémů. Je to hodně časté...bohužel. Držím pěsti. 👍

lenik93
22. dub 2017

@tkacveronika
Ahojky, prisla jsem o mimco v 11.tydnu - ZT... Po 1-2 MS chceme zacit znovu... Mam strach jak to bude.. Ale co ma být to bude..
Jak si to měla ty?- pokud o tom chceš mluvit..
Určitě se zadari podruhe, uvidíš ❤☺

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@verusch tak to je mi líto, ale myslím že další už to bude..tělo je teď na miminko nabuzené 😉

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@spajkina nám se podařilo poprvé otěhotnět hned za dva měsíce snažení, ale bohužel sem měla na začátku velkou chřipku tak to mimi asi nezvládlo..takže hned co jste se začali snažit si otěhotněla? to jeprostě parádam moc ti to přeju 😉

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@lenik93 Já si říkám pořád, že co má být, stane se. Pokud by mělo být miminko nemocné tak to raději příroda překazí a zachvilku přijde nové mimi, už zdravé..Já jsem byl 6+1 a na začátku jsem mělamoc velkou chřipku tak to mimi asi nezvládlo, bohužel. Takže jsem musela na revizi dělohy. Poní jsem nekrvácela vůbec, ale asi tři dny jsem měla velké bolesti. Nechali jsme dva měsíce klid což jsou dvoje měsíčky a po nich se teď už tři týdny znovu snažíme..uvidímekdy se zadaří, já doufám, že brzy🙂 Pokud se budeš po 2.měsíčkách cítit dobře tak nevidím problém aby jste to začali zkoušet..Mě každý pořád říká, ať na to hlavně tak nemyslím atd..ale ono to nejde..podle měto jsou jen fráze..myslím, že každá co si tímhle projde tak potom myslí na to, že prostě po tom prckovi touží..tělo si samo řekne, když bude připraveno 🙂

lenik93
22. dub 2017

@tkacveronika Tyjo nekrvácela jste?... Já byla na revizy ted 5.4. a ještě asi 10dní na to jsem krvácela a měla bolesti, ted už jen špiním a prý to bude asi až do prvních mesíčků.. My počkáme ty 2-3měsíce a zatím se zabavíme sháněním bydlení... Chceme koupit dům 🙂
Přesně tak říkáte... Co má být, to bude... Hlavně když se zadaří, ale kdyby se náááhodou nezadařilo napoprvé (ale TAKHLE MOC držím palečky), tak hlavu vzhůru, podruhé se to jistě povede, ale určitě nám dejde vědět, když se vám zadaří 🙂 🙂

luciiinka87
22. dub 2017

@tkacveronika me takhle dopadlo druhe tehotenstvi. Bylo to hrozne - dcerka me chodila utesovat, byt to jeste nechapala a ja brecela o to vic, protoze ve me mohlo zit neco taky tak skveleho. Byla jsem psychicky na dne. Zacala jsem uplne blbnout, hlidat ovulaci, manzel musel fungovat na povel - proste zpetne vsechno spatne. Ale zadarilo se s 3 cyklem po vycisteni. Ted uz mam doma 4 mesicniho chlapecka - 7.12.2015 potrat, 9.12.2016 narozeni chlapecka. S dcerou to tehotenstvi bylo o pohode, proste plynulo, o syna jsem se hrozne bala. Kazda odchylka od tehotenstvi s malou me rozhodila, pocitala jsem mezniky - 12.tyden, 24.tyden, 28.tyden, 34.tyden a 37.tyden. Pak jsem cetla ve sve skupinovce 2 pripady, kdy miminko takhle nakonci v brisku umrelo a bala jsem se jeste vic. Jo a zacala jsem se o dalsi mimi snazit hned po potratovem 6 nedeli.

spajkina
22. dub 2017

@tkacveronika ano,hned ,také ti to moc přeji,podařilo se,ikdyž jsem nato pořád myslela,neboj...určitě se brzy dočkáš miminka. 😉

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@lenik93 Můžeme si tykat ne? Já sem trošku pošpinilajen ten jeden den po revizi a potom už ne, jen ty bolesti..My jsme si právě koupili domeček před třičtvrtě rokem a je to prostě úžasné, tím se zabavíte až až 🙂 je to moc dobrý tah a odvede to vaši pozornost 🙂 my jsme se teď ujali pejska, kterého uvázali jako štěně v lese, takže má náš jack russel nového parťáka a se dvěma se už taky nenudím 😀 děkuji moc za podporu, určitě tady dám vědět..ale vám ať je už lépe a ať se brzy zadaří i s miminkem i s novým domečkem 😉

tkacveronika
autor
22. dub 2017

@luciiinka87 teeda, tak nakonec to všechno dobře dopadlo, to jsem moc ráda.. já jsem na tom nebla taky moc dobře, ale měla sem oporu v příteli za což jsem vděčná 🙂 pořád mi říká, že to jedno miminko asi nemělo být, že mi teď udělá dvojčátka, má je v rodině 😀 taky už po tomhle zážitku mám pořás v něčem obavy, snažím se je ale vytlačit s hlavy a pořád si říkat, že teď už všechno bude úplně naopak a naprosto v pořádku 🙂 jen ať jsou děti zdravé 😉

lenik93
23. dub 2017

@tkacveronika Dobře, není problem ☺ Tak ahoj ☺
No tak to je super, aspoň ze tak teda ☺ Ale jo, bude to dobry 🙂
No právě, zabavi nas to a treba i odvede od myšlenek na mimco ☺
No tak to je super, tak to věřím, že je litani az az 😁 Ale tak aspon je pohyb a clovek porad neco dela ze?? A jak se jmenujou?? 🙂 To je hrozny, ze nekdo neco takoveho udela nevinnemu zvireti 😢
No nemas za co, moc bych přála, aby vam to vyslo, jis nejake vitaminy? Nebo to nechas na prirode? 🙂
Dekujeme moc ☺

tkacveronika
autor
23. dub 2017

Jo jo, s něma se člověk moc nenudí 😀 taky nechápu jak tohlemůže někdo udělat, ještě k tomu když je to ještě štěně a navím je moc hodný.. No jím femibion už asi 4 měsíce..je jeden druh před otěhotněním až do konce 1. trimestru a druhý na zbytek těhotenství a po něm 😉 mám problémy se štítnou žlázou tak si kupuju ten bez jodu 🙂 uvidíš sama, že jak se začneš starat o koupi domečku a ostatní věci tak to přijde samo a bude to hned 😉

jade85
23. dub 2017

Ahoj holky, jsem na tom stejně, první těhotenství dopadlo špatně (otěhotněla jsem první cyklus po vysazení HA, bohužel 1. screening odhalil vvv, ve 13.tt jsem absolvovala vyvolávaný potrat a revizi), po šestinedělí jsem dostala normální ms, začali jsme se snažit, první cyklus se nezařadilo, tak se snažíme dál 🙂 Držím všem moc palečky 😘

tkacveronika
autor
23. dub 2017

@jade85 Co prosím znamená vvv? to je mi moc líto, když to řijde až po 3. měsíci.. Jak to zvládáš? určitě se zadaří teď, to je jasné 😉 taky držímě palečky 😉

jade85
23. dub 2017

@tkacveronika vrozená vývojová vada, neslučitelná se životem, v našem případě, bohužel. No jak to zvládám... Šestinedělí bylo strašný, ale postupně jsem se nějak dala dohromady, teď už se snažím koukat hlavně do budoucnosti. Myslím, že ve finále mě z toho vyléčí až miminko 🙂

sassanca
23. dub 2017

Ahoj, nam se první těhotenství taky nevydarilo. Ani srdíčko se neukazalo. Takže 13.rijna revize a 9. listopadu přišla první a zároveň poslední menstruace. Na nic jsme nečekali a zkusili to po první ms a zadarilo se dřív než jsem čekala 🙂 Přeju hodne stesti!

tkacveronika
autor
23. dub 2017

@jade85 Tak to mě moc mrzí, opravdu.. alemyslím, že miminko přijde cobydup a budeš ta nejšťastnější 😉 přeju nám to a moc🙂

kdanak
23. dub 2017

Nám se první těhotenství taky nevydařilo - potratila jsem 9.4.2017 a nyní máme plodné dny a snažíme se znova. Doufám, že další MS už nedojde...

tkacveronika
autor
23. dub 2017

@sassanca Vážně? ty brďo tak to byla opravdu rychlovka.. a cítila ses dobře po první ms? já celkem ano ale milovali jsme se s ochranou raději, protože mě každý strašil ať snažení necháme až po 2. ms.. ale jak tady různě čtu tak hodně žen se začalo snažit hned po 1. ms a zadařilo se, což je nádhera.. já teď jen doufám, že nám se taky zadaří co nevidět. A tobě a mimču přeju hlavně zdravíčko a ať hezky rostete 😉

tkacveronika
autor
23. dub 2017

@kdanak 9.4? přesně na moje 25.narozeniny.. a byl to samovolný potrat? to je mnohem lepší než revize.. budu držet pěsti a určitě se zadaří 😉 musíme v to doufat 🙂

tkacveronika
autor
23. dub 2017

@kdanak A když už jsme u těch datumů tak já jsem musela na revizi v den bráchových 20. narozenin tak na to mam špatnou vzpomínku..

kdanak
23. dub 2017

@tkacveronika Já jsem měla 25. let 2.3.2017 takže jsme stejně staré. 😀 Byla jsem 6+0 tt. Doufáme, že se zadaří znovu.... Snaha je...

sassanca
23. dub 2017

@tkacveronika Ja se cítila dobre, ms sice o neco silnější než obvykle, ale jinak vše v poradku. Hodne jsem si o tom přečetla a rozhodla jsem se, ze ve snažení nic nebrání. Ba naopak. A mile me překvapila i gynekolozka, jak nadšeně mi gratulovala a ze je to super, ze se zadarilo takhle rychle.
Tak snad jsme si všecku smulu uz vybrali a bude jenom dobre🙂

fialka77
23. dub 2017

@tkacveronika Musíme věřit, že brzy zadaří znovu 😉 Já také radši čekám až proběhne druhá ms po revizi.

sedlackovak
23. dub 2017

@tkacveronika ahoj já jsem potratila samovolně 6.11 2016 v 7tt,za tři týdny jsem dostala první(takzvanou čistící)Ms a po ní se teprve začala snažit,pak mi došli ještě dvě a třetí už nedošla,hodně je to o psychice, nevěřila jsem tomu ale je to tak,moc jsem to řešila,furt ovulační testy,měření,deprimující články,sex na povel a pak jsem si řekla,buď to přijde nebo ne.Na všechno jsem se vyprdla,sex měla 2 do týdne a ejhle,zařadilo se hned.Držím všem tady pěsti že že se miminek určitě všechny dočkáte,ale věřte že tím strach opravdu nekončí 😊😊