Anatomický polštář pro děti. Máte zkušenost?

28. únor 2021

Hezký večer,

máte, prosím, někdo zkušenosti s anatomickým polštářem pro děti (4 a 6 let). Mám ho doma pro sebe a děti mi ho berou. Tak jsem si říkala, že bych jim pořídila vlastní. Líbí se mi tenhle https://www.malvik.cz/TRAUMELAND-polstar-Basic-..., ale nikde na internetu nejsem schopná najít, jestli je pro takhle malé děti tvarovaný polštář v pořádku, nebo jim může nějak uškodit. Teď spí na měkkém a nevysokém polštáři, ale mladší si pod hlavičku dává ještě jeden, aby byl výš, takže mi přijde, že anatomický by byl lepší. Předem děkuji za rady a zkušenosti.

danvitka
28. únor 2021

Malý ²roky spí skoro na rovné podložce. Ale teď jsme spali u rodičů a spal na velikém plus dalším polštářku a mamka říkala, že si to takhle naducává vždy když hlídá. Tak jsme si ho odvezli a dnes zkusili a spí jak zabitej 😁 je to z Jysku, nebo Vesny péřový (husí peří), kategorie dětské polštáře. Koukám na Jysk že mají i anatomické dětské 😉😉

fyii
1. bře 2021

Ahoj ja anatomicky detsky koupila v Jysku, da se mu ubrat ci pridat vrstva na vhodnou vysku. Deti na nem spi pekne.